Kiek kainuoja aukštos kokybės padangos? Vasarinių padangų kainos svyruoja nuo 40 Eur ir gali siekti kelis šimtus eurų už vieną padangą. Tiksli padangos kaina priklauso nuo daugelio aspektų. Pagrindiniai kriterijai lemiantys padangos kaina tai jos išmatavimai. Natūralu, kuo didesnė padanga, tuo didesnė jos kaina. Aišku, kainą lemia ir gamintojas. Egzistuoja trys pagrindinės padangų kategorijos: premium, vidutinės klasės ir ekonominės klasės. Taigi, kaina priklausys nuo padangų kategorijos. „Premium“ kategorijos padangos kainuoja brangiausiai, tačiau jos turi ir aukščiausius techninius parametrus. Tokios padangos užtikrina itin gerą padangų sukibimą su kelio danga. Perkant vasarines padangas svarbu, kad jos butų pritaikytos klimato sąlygoms. Vienur vasara karštesnė, kitur šaltesnės. Padanga turi puikiai važiuoti karštu oru ar palijus lietui. Keletas gerai žinomų „premium“ kategorijos gamintojų: Michelin, Brigestone, Goodyear, BF Goodrich. Ar verta ieškoti pigių naudotų padangų? Viskas priklauso nuo jūsų turimo biudžeto. Jeigu galite sau leisti naujas padangas, tada neverta ieškoti naudotų. Tačiau jeigu jūsų biudžetas yra nedidelis, o norisi nusipirkti kokybiškas padangas, tada vertėtų ieškoti naudotų padangų. Pagrindinis aspektas ieškant tokių padangų, tai rinktis „premium“ kategorijos padangos. Naudotos, tačiau aukštos klasės padangos turės geresnį sukibimą su kelio danga, tad galėsite saugiau važiuoti.

Ką reikia žinoti kiekvienam vairuotojui?

Atrodytų, kad visi vairuotojai gerai išmano padangų pirkimo procesą, tačiau praktikoje yra kiek kitaip. Dažnas vairuotojas pamiršta, kad padangos perkamos dėl vairavimo saugumo. Norint kelyje jaustis užtikrintai, reikia, kad padangos būtų kokybiškos ir pritaikytos esamam metų laikui. Negerai, kad vairuotojai renkasi universalias padangas. Tokios padangos negali būti kokybiškos ir žiemą, ir vasarą. Techniniai parametrai bet kokiu atveju bus mažesni.

Perkamiausi padangų brend’ai

Kokie vasarinių padangų brendai yra perkamiausi? Tikriausiai visi žino jau anksčiau minėtas kompanijas: Brigestone, Michelin, Goodyear. Tai padangų gamintojai, kurių produkcija yra tarp TOP perkamiausių prekių visame pasaulyje. Geriausias kainos ir kokybės santykis ar verta jo ieškoti? Jeigu turite ribotą biudžetą ir norite įsigyti jau minėtų perkamiausių padangų brend’us tuomet gali tekti pirkti ir dėvėtas padangas. Bet kokiu atveju geriausia konsultuokitės su specialistais. Ieškote vasarinių padangų? Tada aplankykite šią svetainę ir išsirinkite padangas iš didžiulio asortimento: https://www.vilniauspadangos.lt/vasarines-padangos

Kada geriausia pirkti padangas?

Norite sutaupyti? Tada vasarines padangas pirkite kuo anksčiau. Nelaukite pirkimo bumo. Taip sutaupysite ir įsigysite kokybiškas padangas už konkurencingas kainas.