vartojamoji paskolaTai yra viena iš dažniausiai imamų paskolų, todėl ir visos su ja susijusios procedūros nėra sudėtingos. Pirmiausia reikėtų kreiptis į konkrečią bendrove, su kuriate norėtumėte arba svarstote sudaryti sutartį. Tai gali būti ir jūsų įprastai naudojamas bankas, pavyzdžiui, Luminor vartojimo paskola, Seb vartojimo paskola arba Swedbank vartojimo paskola. Neretai galvojama, kad sudarant sutartį su banku, kurio paslaugomis ir taip naudojatės, galima gauti palankesnes sąlygas. Tačiau ši nuomonė tikrai nėra teisinga, kadangi ne visuomet yra būtent taip. Dėl šios priežasties pravartu pasidomėti ir kitomis bendrovėmis, net jeigu su jomis anksčiau reikalų turėti nėra tekę. Tai galėtų būti ir medicinos bankas vartojimo paskola arba Citadele vartojimo paskola.

Kuomet jau susisiekėte su bendrovėmis ir pateikėte visą reikalingą informaciją apie save, reikia sulaukti jų konkretaus pasiūlymo. Dažniausiai tai netrunka ilgai, todėl gana greitai galite žinoti visas sąlygas ir sumą vartojimo paskolos, kurią jums gali suteikti konkreti bendrovė. Priklausomai nuo konkretaus atvejo tai gali trukti nuo keliolikos minučių iki maždaug dienos. O tuomet jau viskas priklauso nuo jūsų – galite sutikti su sąlygomis ir pasirašyti sutartį bei praktiškai iškart gauti pinigus. Kai kurios bendrovės netgi gali juos išmokėti grynais, jeigu yra toks poreikis.

Ar sudėtinga vartojimo paskola skaičiuoklė ir kam ji skirta?

Pirmiausia reikėtų pradėti nuo šios skaičiuoklės paskirties, kuri yra gana paprasta – suteikti galimybe paskolos dydį bei sąlygas įsivertinti savarankiškai. Tai suteikia dvigubą naudą. Bankas neapkraunamas daugybe užklausų, kokia galėtų būti žmogaus vartojamoji paskola. O žmogus gali gerokai greičiau sužinoti sąlygas, be to, daugeliui toks būdas yra priimtinesnis, negu tiesioginis kontaktas su bendrovės atstovais.

Naudojimasis yra kaip tik įmanoma supaprastintas, kad būtų kuo patogiau žmonėms naudotis šia skaičiuokle. Aišku, jos dizainas gali skirtis priklausomai nuo įmonės, iš kurios gali būti imama vartojamoji paskola. Tačiau bendri principai visur bus tokie patys. Norint sužinoti maksimalią paskolos sumą reikės tik suvesti duomenis apie savo pajamas, šeimos narių skaičių bei biudžetą ir papildomus finansinius įsipareigojimus. Ir neretu atveju galima tikėtis maksimalios paskolos sumos. Jeigu norite sužinoti mėnesinį įmokų dydį, tuomet reikės pasirinkti ir terminą, per kurį planuojate grąžinti pasiskolintus pinigus.

Vartojamoji paskola – https://www.altero.lt/lt/vartojimo-paskola

Kas yra asmeninė paskola?

Tokio termino kaip ir nėra, tačiau jis plačiai naudojamas, kai turima omenyje, pavyzdžiui, vartojamoji paskola, kuri suteikiama būtent jums. Aišku, ji lygiai taip pačiai gali būti suteikiama ir bet kam kitam. Tačiau kiekvienu atveju tiek pasiskolinta pinigų suma, tiek ir grąžinimo terminas bus skirtingas. Be to, bendrovės atkreipia dėmesį ir į daugiau asmeninių aspektų, pagal kuriuos vertina žmonių galimybes grąžinti pinigus. Dėl šios priežasties dauguma gauna paskolą kažkiek skirtingomis sąlygomis, kurios kiekvienam yra sudaromos asmeniškai. Taigi, labai tikėtina, jog būtent iš tokio principo gimė dabar plačiai naudojama sąvoka. O bendruoju požiūriu tai nėra kažkokia išskirtinė paslauga. Tiesiog įprastas pinigų paskolinimas pagal tam tikrą paskolos sutartį, kuri sudaroma pagal asmeninius poreikius.