Nors už lango dar nėra labai šilta, tačiau ne veltui sakoma, kad roges žiemai reikia ruošti vasarą. Ir atvirkščiai. Paprasčiausiai tokiu atveju bet kokie galimi konkretaus metų laiko nesklandumai nesukels diskomforto, galiausiai, bus pigesni (kai tam tikros sistemos perkamos ne sezono metu).

Viena tokių smulkmenų, kuri vasaros metu tampa neįkainojama – tinklelis roletas, kuris skirtas montavimui ant langų. Jis padės išvengti vabzdžių patekimo į patalpas, tad net ir labai kaitriomis dienomis, kai uodai yra irzlūs – leis Jums komfortabiliai jaustis savo namuose.

Langas, kuris leis matyti pasaulį…

Iki šiol klaidingai galvojama, kad tokie tinkleliai yra tinkami tik gyvenamuosiuose namuose. Tikrai ne. Vis daugiau biurų bei komercinio tipo pastatų renkasi šias alternatyvas, kadangi jos gali pagerinti žmonių, kurie bus konkrečiame pastate, savijautą. Svarbiausia, kad valdymo mechanizmas yra labai paprastas ir elementarus, galiausiai, tai yra ilgaamžis pirkinys, kuris gali būti ir bus naudojamas ne vienerius metus. Galiausiai tinkleliai roletai – kainuoja pigiai.

Specialus susukimo mechanizmas padės paprastai į vieną ritinėlį sutraukti tinklelį. Atsiradęs kasetėje jis bus apsaugotas iki tol kol vėl taps reikalingas. Būtent funkcionalumas dažniausiai ir paskatina rinktis roletus, o ne tinklelius, kurie montuojami prie langų visam sezonui.

Investuokite į kokybę

Žinoma, kad šio tipo tinklelis tikrai gebėtų atlikti jam paskirtas funkcijas – svarbiausia investuoti į kokybę. Paprasčiausiai greta sertifikuotų gaminių rinkoje visada galite rasti ir pigius, kiniškus gaminius, kurie dažniausiai ne tik greitai lūžta, tačiau ir veikimo metu nėra pajėgūs atlikti tų funkcijų, kurioms buvo kurti. Štai roletai-tinkleliai ne tik patvarūs, tačiau ir neužstoja vaizdo lauke, netrukdo šviežiam orui patekti į patalpas, galiausiai, patraukliai atrodo.

Pasiūla – auga 

Specialus tinklelis montuojamas ant labai skirtingų langų, tad kad ir kokiam pastatui jie reikalingi, taip pat, koks yra langų tipas ir medžiaga, esame tikri, kad specialistai Jums pritaikys tinkamą variantą. Specialūs “Solemlux” roletai montuojami ant plastikinių langų, metalinių, medinių, bet kokios formos langų pro kuriuos gali į patalpas patekti vabzdžiai. Svarbiausia, kad tinklelis nesumažins į patalpas patenkamos šviesos, taip pat ir gryno oro, kuris vasaromis daugeliui yra labai svarbus.