Ar žinojote, kad dauguma moterų dėvi joms per didelius liemenukus? Kodėl? Galbūt todėl, kad tikisi, kad taip jų krūtinė atrodys didesnė, o tos moterys, kurios dažniausiai dėvi per mažus – nori, kad vizualiai pavyktų pakelti krūtinę ir ji atrodytų seksualiau.

Deja, tiek vienu tiek kitu atveju pasirinkimas yra labai blogas ir akivaizdu, kad tik tinkamo liemenuko pasirinkimas leis kasdien atrodyti puikiai ir  tuo pačiu pasitikėti savimi. Juk apatiniai drabužiai yra arčiausiai mūsų kūno ir tik tokiu atveju, kai yra patogūs – žmogus gali labai gerai jaustis.

Liemenukai moterims bus pasirenkami kur kas paprasčiau, jeigu įvertinsite 5 svarbiausius esminius pasirinkimo kriterijus.

  1.     Žinoma, bene pats svarbiausias kriterijus yra dydis, kadangi radus tinkamo dydžio drabužį, kad ir koks jis būtų – pavyks gerai jaustis. Dažniausiai moterys renkasi per didelius liemenukus, kadangi tikisi, kad tokiu atveju jų krūtinė atrodys didesnė. Deja, to pasiekti nepavyksta, o galiausiai ir tokio apatinuko nešiojimas – kelia diskomfortą.
  2.     Kitas labai svarbus pasirinkimo aspektas yra modelis, stilius, kuris padeda kiekvieną dieną atrodyti puikiai ir tuo pačiu džiugina, kad kitiems nematomas drabužis – turi tokią didelę galią. Geriausia savo spintoje turėti bent kelis, kad pagal nuotaiką galėtumėte rinktis paprastesnį arba seksualesnį.
  3.     Reikalingas ir audinio vertinimas. Jis turi būti toks, kad maloniai glustų prie odos, kad nekeltų diskomforto ir tuo pačiu būtų labai paprastai prižiūrimas. Juk dažniausiai apatiniai yra skelbiami dažniau nei lauko drabužiai, tad ir atsparumas vandeniui bei skalbikliams turi būti didesnis.
  4.     Žinoma, galima daugiau pasidomėti ir prekiniai vardais. Tačiau tai tikrai nereiškia kokybės. Paprasčiausiai kai kuriems svarbus gamintojas, tad jeigu ir Jums – tai gali būti pasirinkimo kriterijus.
  5.     Užsegimas dažniausiai yra iš galo, tačiau galimas ir iš priekio, tad kiekvienas renkasi tokį variantą, koks jai atrodo tinkamiausias.

Pasirinkti yra paprasta. Taip pat reikalinga ir tinkama priežiūra. Tuomet drabužis Jums tarnaus ilgai, atrodys puikiai, galiausiai, metų eigoje beveik nekeis savo išvaizdos.