led juostaVos tik atsiradus led technologijai rinkoje jis sparčiai ėmė populiarėti. Tą lėmė ne tik nedidelė tokio apšvietimo kaina, bet ir labai plačios panaudojimo savybės, kurias gali suteikti, pavyzdžiui, lanksti led juosta. Juk tikrai daugiau nelabai yra apšvietimo elementų, kurie pasižymėtų praktiškai laisvu lankstumu. Be to, 5V led juosta nereikalauja daug elektros energijos, tad gali būti maitinama nebūtinai iš rozetės atkeliaujančia energija. Todėl panaudojimas gali būti nepriklausomas nuo konkrečios vietos ir labai mobilus. Ši technologija sutinkama taip dažnai, kad neretai jau žmonės net neatkreipia į tai dėmesio. O jos panaudojimas neretai priklauso ir nuo asmeninės fantazijos bei kūrybiškumo.

Kur galima panaudoti?

USB led juosta neretai mėgstama žmonių, kurie praleidžia nemažai laiko prie kompiuterio stalo. Kadangi toks apšvietimas nereikalauja papildomo maitinimo šaltinio ir užtenka kompiuterio. Todėl nereikia įprastos stalinės lempos, kuri dar ir užima papildomą vietą bei skleidžia gana koncentruotą šviesą į konkretų tašką. O led juosta gali sukurti tolygią šviesą visoje darbinėje aplinkoje.

Jeigu mėgstate naktinį gyvenimą, tuomet tikrai turėjo nelikti nepastebėta neoninė led juosta arba violetinė led juosta, kurios gana populiarios naktiniuose klubuose bei baruose. Taip kuriama išskirtinė atmosfera su ryškiomis ir dažno akiai gana neįprastomis spalvomis. Tačiau jos puikiai tinka šokių aikštelei, kur žmonės susirenka tikrai nepasėdėti prie žvakių šviesos.

Paskutiniu metu viena iš dažniausiai perkamų tapo spalvota led juosta su pulteliu. Tai labai universalus produktas, kadangi pultelio pagalba lengvai galima keisti spalvas. O jų paletė neretai būna tikrai gausi bei sudaryta tiek iš tradicinių atspalvių, tiek ir iš ryškių bei natūraliai nedažnai sutinkamų spalvų. Dar kitaip šis gaminys vadinamas rgbw led juosta, tas gali būti aktualu perkant ne Lietuvos parduotuvėse, kur apibūdinimai bei trumpiniai rašomi anglų kalba. Dar modernesnė led juosta gali būti valdoma ne pulteliu, o išmaniuoju telefonu. Tai suteikia ne tik patogumą, bet kartu ir galimybę rinktis iš praktiškai visos spalvų paletės ir jų derinius kurti patiems. Taip galima keisti apšvietimą priklausomai nuo nuotaikos arba asmeninių poreikių. Tad šios juostos naudojamos itin plačiai tiek įvairiems projektams, tiek ir asmeninėms reikmėms.

Kur galima nusipirkti led juosta?

Nors daugumoje įprastų prekybos centrų jos galite ir nerasti, tačiau specializuotose parduotuvėse arba statybinių medžiagų centruose tikrai turėtų būti. Be to, šiais laikais viską labai palengvina internetas, kurio dėka namuose turime prieigą prie daugybės parduotuvių praktiškai visame pasaulyje. Todėl tereikia konkrečiai žinoti, kokio produkto norite ir tuomet jau galite jį atrasti pasinaudoję paieškos sistema. Kuri vien mūsų šalies parduotuvėse pasiūlys ne vieną variantą, kur galiam įsigyti Osram led juosta bei kitų gamintojų panašius produktus. Paieška neturėtų būti labai sudėtinga dar ir dėl to, jog šios juostos paskutiniu metu tapo labai populiarios. Todėl atsirado ir specializuotų pardavėjų, kurie dirba ir koncentruojasi konkrečiai šioje srityje. Būtent jie gali pasiūlyti išskirtinius variantus bei padėti išsirinkti. Tai ypač aktualu ieškant nestandartinio varianto.