lauko dailylentesŠiomis dienomis turime gausybę skirtingų dailylenčių, kurios yra skirtos būtent naudojimui lauke. Aišku, jas galima naudoti ir vidaus apdailai, tačiau ten aplinkos sąlygos yra gerokai švelnesnės, todėl ir tokių produktų pirkti nėra būtinybės. Ypač žinant tai, kad jų kaina gali būti kažkiek didesnė. Tačiau platus asortimentas neretai gali apsunkinti pasirinkimą, o jeigu dar niekada nėra tekę susidurti su vienais ar kitais produktais. Taigi, tik žinant pagrindines visų jų savybes, privalumus ir trūkumus galima teisingai pasirinkti.

Medinės lauko dailylentės yra vienos iš populiariausių ir labiausiai vertinamų dėl keleto savo išskirtinių savybių. Pirmiausia, jos yra visiškai natūralios, todėl patiks šį aspektą vertinantiems žmonėms. Be to, jas galima apdirbti įvairiausiai būdais priklausomai nuo norimo rezultato. Tai suteikia laisvę patiems susikurti norimą dizainą. Tačiau naudojamas be jokio apdirbimo tokios lauko dailylentės tarnaus gana ribotą laiką ir greitai gali prarasti savo gražią išvaizdą dėl kintančių aplinkos sąlygų.

Impregnuotos lauko dailylentės yra bene geriausias pasirinkimas norintiems natūralios medžio išvaizdos. Neretai impregnantas išvaizdos praktiškai nepakeičia arba atsiranda minimalūs atspalvio pakitimai, tačiau tekstūra yra gerai matoma. O kartu tuo pačiu metu produktas apsaugomas nuo aplinkos poveikio bei taip prailginamas jo tarnavimo laikas.

Dažytos lauko dailylentės neretai derinamos prie namo spalvos. Taip pat jomis galima sukurti išskirtinę aplinką bei ją pagyvinti, kadangi toks produktas gali būti dažomas praktiškai bet kokia spalva. Todėl ją galėsite priderinti net prie išrankiausių ir sudėtingiausių norų bei stiliaus. Be to, bet kuriuo metu galima kardinaliai pakeisti lauko dailylentės spalvą tiesiog perdažant.

Plastikinės lauko dailylentės bus atsparios drėgmei, kas natūraliems produktams stipriai pakenkia ir taip sutrumpina jų tarnavimo laiką. Be to, kokybiškas plastikas nebus paveikus ir kitiems aplinkos veiksniams. Aišku, toks produktas gal nebus pats tvirčiausias, tačiau puikiai tarnaus, jeigu nepatirs fizinių pažeidimų.

Cementinės lauko dailylentės neabejotinai bus pačios tvirčiausios ir pakankamai atsparios aplinkos sąlygoms net jų nepadengus dažais ar kažkokiu kitu sluoksniu. Tačiau šis produktas pasižymės ir nemažu svoriu, ką reikėtų įvertinti prieš montavimo darbus. Be to, reikėtų įvertinti ir tai, kaip tai derės prie dabartinės aplinkos.

Ar pigiausios lauko dailylentės bus kokybiškos?

Ne visuomet žema kaina reiškia, jog produktas nėra geras ar pasižymi mažesne kokybe, tačiau yra tam tikrų aspektų dėl kurių jis kainuoja būtent tiek. Todėl prieš perkant reikėtų pasidomėti jais. Galbūt tai paskutinės tokio stiliaus lauko dailylentės Senukai parduotuvėje ir todėl jos išparduodamos pigiau. Tuomet dėl kokybės nereikėtų abejoti, tačiau gali būti, kad ryškiai žemesnė kainą gali reikšti ir mažesnį patvarumą.

Vertikalios lauko dailylentės ar rinktis horizontalias?

Populiaresnės yra vertikalios, tačiau galime pamatyti ir kitokių eksterjero sprendimų, tad viskas priklauso nuo norimos išvaizdos. Kadangi bet kuriuo atveju lauko dailylentės savo funkciją atliks. Aišku, galima ir tą patį gaminį naudoti konkrečiam montavimo būdui. Taigi, iš techninės pusės skirtumo praktiškai nėra, todėl galima laisvai eksperimentuoti ir kurti pagal asmeninę viziją.