Jei domitės slaugos centrais, tuomet jaučiatės prastai ir norite sustiprėti. Galbūt tiesiog norite išbandyti slaugos centrą ir praleisti gerai laiką. Gera slauga yra svarbi kiekvienam vyresnio amžiaus žmogui. Slaugos centrai dažniausiai pasirūpina senjorais, tačiau, jei esate vyresnio amžiaus, tačiau dar nesulaukęs pensijinio amžiaus, vis tiek galite pasirinkti slaugos centrą. Slaugos centrą gali pasirinkti bet kuris, kuris nori atsipalaiduoti, išsitirti ir pasikonsultuoti su gydytojais. Jei pastebėjote, jog Jūsų savijauta yra ne tokia gera, kaip anksčiau. Tuomet gali būti, jog Jums naudinga susisiekti su gydytoju, paprašyti siuntimu ir apsilankyti slaugos centre. Pasirinkti slaugos centrą gali kiekvienas norintis.

 

Kiek kainuoja nakvynė slaugos centre?

 

Nusprendus apsilankyti slaugos centre, žmonės neretai nustemba išgirdę kainas. Žinoma, jei pasirinkote vienvietę palatą ir neturite siuntimo, kainuoti gali brangiai. Nakvynė gali kainuoti 80 – 100 eurų. Priklauso nuo palatos dydžio. Tačiau, jei rinksitės dvivietę palatą ir atvyksite su siuntimu, mokėsite už nakvynę apie 30 eurų. Turėkite omenyje, jog pigiau galite pasirinkti ir vienvietę palatą, Jums tik reikia siuntimo. Jei nerandate žmogaus, su kuriuo norėtumėte kartu atvykti į slaugos namus, pasirinkite vienvietę palatą. Turint siuntimą, kainuos 50 – 70 eurų. Priklauso nuo to, kokio dydžio kambarį pasirinksite. Slaugos centruose nakvynės kainuoja nebrangiai, reikia tik turėti siuntimą. Verta atkreipti dėmesį, jog slaugos centrai yra ne senelių namai. Juose apgyvendinimo sąlygos kardinaliai skiriasi. Slaugos centre yra viešbučio tipo kambariai. Juose tikrai nesijausite lyg būtumėte slaugos centre, atrodys, lyg poilsiautumėte viešbutyje. Nakvynės kainuoja nebrangiai, todėl tikrai verta pasirinkti.

 

Kaip gauti siuntimą?

 

Jei norite apsilankyti slaugos centre, patartina lankytis turint siuntimą. Kainos yra nebrangios, tačiau tik tuo atveju, jei asmuo atvyksta su siuntimu. Atvažiavę su siuntimu, galėsite sutaupyti arba pasilikti daugiau nei kelioms dienoms. Jei norite gerai praleisti laiką ir negalvoti apie tai, jog išleidote daug pinigų, pasirūpinkite siuntimo. Jums reikės susisiekti su gydytoju ir susitarti dėl vizito. Konsultacijos metu nurodykite, kodėl norite apsilankyti slaugos centre. Jei gydytojui pasirodys, jog Jūsų priežasties pakankamai rimtos, jis išrašys Jums siuntimą. Slaugos centras be siuntimo gali kainuoti brangiai. Jei nenorite išleisti daug pinigų, geriau skirkite laiko apsilankymui pas gydytoją ir paprašykite siuntimo. Su siuntimu paslaugos kainuos gerokai pigiau. Norint sutaupyti, verta gauti siuntimą.