Natūralu, jog žmonės nori pasirinkti geriausią šildymo įrenginį, tačiau svarbu suprasti, kad vieno varianto išskirti praktiškai neįmanoma. Kadangi šilumos siurbliai yra pritaikomi ir pasirenkami atitinkamai pagal būstą. Taigi, geriausias variantas ir būtų toks, kuris idealiausiai atitiktų jūsų būsto šildymo poreikius. Žinoma, galima išskirti labiau atpažįstamus prekinius ženklus ir jų gaminius. Tačiau kokybiškų produktų rinkoje yra tikrai nemažai. Todėl vienareikšmiškai teigti, kad kažkurie yra geriausi šilumos siurbliai oras vanduo tikrai negalima. Tad renkantis reikėtų atsižvelgti į jų energijos sąnaudų ir galios santykį. Aišku, kaip ir perkant bet kurį kitą daiktą, reikėtų gana atsargiai žiūrėti į išskirtinai pigius variantus. Kadangi tam bus viena ar kita priežastis. Todėl norint sutaupyti reikėtų ją išsiaiškinti, kadangi kartais tai gali būti ir nelabai reikšmingas dalykas. Tačiau neretai tai turi įtakos ir tokio daikto patikimumui.

Šilumos siurbliai oras oras įrengimo kaina

Ji gali būti labai įvairi, kadangi kiekvieni namai yra skirtingi. Todėl ir visi montavimo darbai gali būti nuo labai paprastų iki pakankamai sudėtingų. Tačiau nepaisant to kai kurios įmonės taiko nustatytą kainodarą. Taip pat yra ir tokių, kurios pajungimo bei įrengimo darbus atlieka nemokamai, jeigu iš jų įsigyjami šilumos siurbliai. Tad kiekvienas atvejis gali būti skirtingas. Ir reikėtų suprasti, jog tai nėra vien tik įrenginio prijungimas prie elektros, kad jis galėtų atlikti savo funkciją. Tai apima ir darbus susijusius su visų vamzdžių, kuriais judės oras, sumontavimu. Taigi, procesas nėra paprastas. Todėl ir sutaupyti šioje vietoje gali būti sudėtinga. Kadangi savarankiškai įsirengti tikrai nebus paprasta, nes tam bus reikalingos pakankamai specifinės žinios.

Oras oras šilumos siurbliai atsiliepimai

Tai smarkiai populiarėjanti sistema, kuri atsiduria ne tik naujai statomuose namuose. Ją renkasi ir tie, kurie nusprendžia atsinaujinti bei pereiti prie modernesnio šildymo. Būtent tokie yra šilumos siurbliai – vienas iš inovatyviausių sprendimų šiai dienai. Aišku, jie irgi turi savų niuansų, todėl alternatyvos tikrai nebus pamirštos ir rinkoje jos dar turėtų išlikti pakankamai ilgai. Bendri atsiliepimai yra pakankamai geri, žmonės nevengia lyginti su kitais šildymo variantais. Taip pat vyksta diskusija tarp šio pasirinkimo ir tai, kokius privalumus turi šilumos siurbliai oras vanduo. Kadangi pastarieji atlieka dar vieną papildomą funkciją – tuo pačiu metu šildo ir vandenį. Tačiau oras vanduo šildymo elektros sąnaudos yra didesnės. Nors abiejų įrenginių veikimo principas labai panašus. Bet vertinant energijos sąnaudas reikėtų atkreipti dėmesį ir paskaičiuoti, kiek būtų išleidžiama naudojant kitokias sistemas. Kadangi praktiškai visos jos yra brangesnės, negu kad šilumos siurbliai.

https://nit.lt/produktai/silumos-siurbliai/

Kur parduodami šilumos siurbliai oras oras?

Tai yra ne šiaip įrenginys, tačiau visa jo sistema, todėl ir prekyba dažniausiai užsiima labiau specializuotos įmonės. Nors kartais jų gali būti ir didžiosiose buitinių bei statybinių medžiagų parduotuvėse. Tačiau ten pasirinkimas nebus toks didelis. Kadangi prekyba šilumas siurbliai nėra vien tik įrenginio pardavimas. Jis dar turi būti įrengiamas. O tokias papildomas paslaugas gali pasiūlyti tik specializuotos bendrovės.