mikroklimato sprendimaiIš pradžių labai svarbu suprasti, kas yra mikroklimatas, kas į šią sąvoką gali praktiškai įeiti, o tuomet jau galvoti apie konkrečius sprendimus. Šiuo atveju tai pastato ar patalpos viduje esantis oras ir jo savybės. Sprendžiant, kokie galėtų būti mikroklimato sprendimai, neretai apsiribojama tik temperatūra, kuri daugumai yra svarbiausias aspektas, ypač šaltomis žiemomis. Jai palaikyti naudojami įvairiausių įrenginiai. Šiais laikais vis dažniau temperatūra reguliuojama ir vasaros metu, kuomet nesinori, jog namuose būtų per karšta. Su tuo galima būtų sieti ir kitą ne ką mažiau svarbų aspektą. Tai būtų vėdinimas, kuris seniau buvo labai paprastas – užtekdavo atidaryti langus namuose. O žiemą ta išvis nebuvo skiriama dėmesio. Tačiau šiems laikams tokios tendencijos jau netaikomos. Kadangi dabar pastatai gerokai sandaresni, todėl neretai natūrali ventiliacija tiesiog nevyksta. Todėl reikia specialių įrenginių, kurie galėtų užtikrinti, jog vyktų oro cirkuliacija ir patalpoje jis būtų periodiškai atnaujinamas. Taip pat vis daugiau dėmesio skiriama optimaliai drėgmei palaikyti. Aišku, dar pakankamai nedaug būstų turi šiam tikslui pritaikytus įrenginius, tačiau tam dėmesio skiriama vis daugiau. Ir labai tikėtina, jog šis aspektas ateityje bus ne mažiau svarbus. Taigi, tokie yra pagrindiniai sprendimai, kurie gali keisti patalpų aplinkų, sąlygas bei jose esantį orą.

Nit ir jų siūlomi mikroklimato sprendimai

Lietuvoje yra nemažai įmonių, kurios siūlo daugybę įrenginių, paslaugų susijusių su mikroklimatu. Tačiau tarp gausybės jų galima išskirti Nit UAB, kuri šioje srityje dirba jau ilgą laiką ir šalyje yra viena iš stipriausių įmonių. Todėl nepriklausomai nuo to, kokie konkretūs sprendimai reikalingi, galima drąsiai kreiptis ir prašyti pagalbos. Labai tikėtina, jog pavyks gauti profesionalią pagalbą bei įsigyti reikiamą gaminį, kadangi šios bendrovės siūlomi praktiškai visi mikroklimato sprendimai, kurie yra aktualūs ir taikomi šiuo metu. Tai gali būti ir vienas iš namų aplinkos aspektų, tik ir visa jų visuma. Todėl šioje srityje ieškant patikimų partnerių neturėtų būti pamiršti Nit kontaktai, kuriuos nesunkiai galima rasti internete pasinaudojus paieškos sistema.

Mikroklimato sprendimai – https://www.e-nit.lt

Kiek kainuoja mikroklimato sprendimai?

Viskas labai priklauso nuo konkretaus atvejo, kadangi kaina gali svyruoti labai smarkiai. Ją lemia ir tai ar bus reikalingas vienas sprendimas, ar visa jų visuma, kuri visapusiškai rūpinsis pastato klimatu. Be to, daug priklausys ir nuo įrenginių sudėtingumo. Kadangi šiuo metu rinkoje tai pačiai funkcijai atlikti yra nuo pačių paprasčiausių prietaisų, kurie veikia pakankamai primityviai, iki labai sudėtingų ir iš dalies autonominių sistemų. Tarp jų kaina gali skirtis net ne keletą, o keliasdešimt kartų. Tačiau neretai tokie sudėtingi prietaisai naudojami su specifine funkcija, didesnėse patalpose ar ten, kur reikalingos ypatingos sąlygos ir net menkiausias nukrypimas nuo jų gali turėti neigiamą poveikį. Todėl norint paprasčiausiai namuose turėti optimalų mikroklimatą, tikrai nereikės išleisti milžiniškų pinigų. Be to, įrengimas tokių sistemų taip pat nebus labai sudėtingas, tad neišleisite daug ir montavimo darbams. Kuriuos kai kurios įmonės atlieka nemokamai arba už minimalią kainą, jeigu naudojate jų gaminius.