Dantu implantavimo kainos

Dantų implantacija yra vienas naujausių, tačiau sparčiausiai tobulėjančių ir populiarėjančių dantų tvarkymo būdų. Be to, šiomis dienomis dantų implantavimo kainos yra prieinamos bene kiekvienam vartotojui. Dantų implantą sudaro šaknies pakaitalas – sriegis, kuris yra įstatomas į žandikaulį chirurginiu būdu, ir danties viršūnėlės pakaitalas, kuris gali būti pagamintas iš įvairių tipų keramikos. Dantų implantacija yra neįtikėtinai sėkminga procedūra, todėl ją renkasi vis daugiau žmonių. Be to, dantų implantai turi begales privalumų.

Pirma, dantų implantai patobulins jūsų išvaizdą. Jie atrodo lyg tikri dantys, todėl kiti žmonės negalės atskirti ar tai jūsų sveiki ir gražūs dantys ar dirbtiniai implantai. Taip pat naujos technologijos leidžia sukurti tokius dantų implantus, kad žmogus jaustų kuo mažesnį diskomfortą ir nejaustų didelio skirtumo tarp tikrų dantų ir įdėto implanto. Implantas iš tiesų tampa visiškai natūralia burnos ertmės dalimi, nes sriegis pamažu kaulėja ir susilieja su žandikauliu.

Antra, implantai padės bendrauti be jokių sunkumų. Paprasti dantų protezai kartais gali sukelti tam tikrų burnos ertmės pakitimų, todėl gali pasidaryti sunkiau kalbėti ar valgyti. Ne visada dantų protezai gali apsunkinti šiuos kasdienius veiksmus, tačiau implantai garantuoja šimtaprocentinį komfortą. Protezai gali kartais pasislinkti į šalį, o implantai visuomet bus savo vietoje, todėl niekuomet nepatirsite nemalonių situacijų bendraudami su žmonėmis ar valgydami prie šventinio stalo. Kadangi dantų implantai yra tokie pat, kaip ir jūsų dantys, niekuomet nereikės jaudintis, kad galbūt kažko negalėsite sukramtyti ar maisto likučiai užstrigs protezų tarpuose.

Trečia, implantų nereikia išiminėti ar specialiai prižiūrėti. Dantų protezų yra ganėtinai daug rūšių, tačiau visus dantų protezus reikia mokėti prižiūrėti ir nuolatos skirti didesnį dėmesį burnos būklei nei iki tol. Dantų implantai nereikalauja papildomo rūpesčio, nes jie niekuo nesiskiria nuo kitų jūsų dantų. Jų nereikės išiminėti ar naudoti papildomų priemonių, kurios turėtų apsaugoti nuo įvairių po protezu esančių dantenų uždegimų ar nuo galimo iškritimo. Be to, šie privalumai nėra vieninteliai, kuriais pasižymi šiuolaikiniai dantų implantai.