Apie šviesius dantis svajoja daugelis žmonių. Tačiau norimą dantų baltumą pasiekti yra sudėtinga. Dažniausiai žmonės supranta, jog dantų balinimas yra brangus, todėl net nesivargina apie tai galvoti. Tačiau dantis balinti galima ne tik odontologijos centruose, bet ir namuose. Balinti dantis namuose yra verta dėl to, nes tai yra pigiau. Dantis šviesinti namuose galima pigiau, tačiau ne visi būdai yra veiksmingi. Balinti dantis namuose galima, tačiau svarbu pasirinkti būdus, kurie yra veiksmingi. Šie būdai yra dažni pasirinkimai:

  • Dantų balinimas juostelėmis yra dažnai pasirenkamas būdas. Tačiau tai ne itin veiksmingas ir saugus būdas balinti dantis. Renkantis juosteles yra svarbu atkreipti dėmesį į jų sudėtį. Kai kurios dantų balinimo juostelės yra veiksmingos, tačiau jų sudėtis gali būti ne pati geriausia. Kiekvienam žmogui svarbiausia turėtų būti, jog dantys būtų sveiki. Todėl rinktis dantis balinančias juosteles reikia atsargiai. Kai kurios yra veiksmingos, todėl galima jomis pasidomėti.
  • Kai kurie renkasi WeSmile dantų balinimo rinkinį. Pasirinkti šį rinkinį yra naudinga dėl kainos. Rinkinys kainuoja apie 100 eurų. Apsilankykite wesmile.lt ir sužinokite daugiau apie dantų balinimo rinkinį.
  • Dažnai žmonės renkasi dantų pastas, kurios yra balinančios. Dažniausiai dantų pastos nesuteikia balinančio efekto. Tačiau žmonės vis tiek jas pasirenka. Dantų pasta kainuoja apie 1 – 10 eurų, todėl žmonės dažnai išbando skirtingas dantų pastas ir bando pašviesinti dantis. Dantų pastą reikėtų rinktis tą, kuri gerai išvalo dantis.
  • Šviestinti dantis galima profesionaliai. Dažnai yra pasirenkamos dantų balinimo kapos. Jos yra naudojamos, jog dantys išlaikytų šviesią spalvą. Tačiau yra naudojamos ir tam, jog dantys pašviesėtų. Dantų balinimas kainuoja apie 100 eurų.

Namuose balinti dantis kainuoja nebrangiai. Tačiau ne visada galima pamatyti efektą. Dažnai namuose balinantys dantys nepakeičia spalvos. Rinktis dantų balinimo priemones reikia atidžiai. Dantų balinimas odontologijos centruose kainuoja brangiai. Reikia mokėti už dantų taisymą, nes odontologai nebalina dantų, jei jie yra sugedę, reikalinga dantų higiena. Balinti dantis odontologijos centre kainuoja brangiai, todėl žmonės dažnai mėgina kitus būdus. Bandyti šviesinti dantis namų sąlygomis galima, tačiau reikia tai daryti atsargiai. Reikia rinktis priemones, kurios yra saugios ir veiksmingos. Pasirinkimo yra daug, todėl geriau rinktis atidžiai ir pasidomėti priemonėmis. Dantų balinimas namuose yra veiksmingas, jei yra pasirenkamos geros priemones. Balinti dantis namuose galima, tačiau reikia rinktis prekes atidžiai ir pasidomėti apie pasirinktus produktus. Dantis balinti namuose yra nebrangu.