Jei mokotės vairuoti ir jums pastaruoju metu pakankamai sudėtingai sekasi įsisavinti vairavimo teoriją (KET), tuomet jums neabejotinai yra reikalingi KET testai, kuriuos galima spręsti naudojantis įvairiais internetiniais tinklalapiais. Pastarųjų yra daugybė, todėl jums tikrai neturėtų būti sudėtinga atrasti jūsų lūkesčius atitinkančius KET testus. Kaip bebūtų, kuo daugiau praktikuositės prieš keliaudami į „Regitrą“ laikyti vairavimo teorijos egzamino, tuo geriau jį išlaikysite. Be to, jei galiausiai pastebėsite, kad spręsdami KET testus kaskart surenkate pačius didžiausius balus, jausite kur kas didesnį pasitikėjimą savo jėgomis, o tai taip pat tiesiogiai prisidės prie vairavimo teorijos egzamino išlaikymo.

KET testaiBe abejo, kai kalbame apie mokymąsi vairuoti, turėtume kalbėti ir apie vairuotojų jaučiamą atsakomybę. Trumpiau tariant, nemaža dalis pradedančiųjų vairuotojų vadovaujasi pakankamai neteisingų požiūriu. Jie stengiasi vairavimo mokymus pabaigti kaip įmanoma greičiau, visiškai nesusitelkdami į savo žinias ir patirtį. Tačiau toks požiūris yra labai neteisingas, kadangi mokotės vairuoti ne tik tam, kad išlaikytumėte vairavimo egzaminą ir gautumėte vairuotojo pažymėjimą. Tai visų pirma darote todėl, kad jūs privalote išmanyti kelių eismo taisykles ir eksploatuodami transporto priemonę kelyje turite elgtis labai atsakingai ir saugiai. Todėl jei jūs pakeisite savo požiūrį ir mokydamiesi vairuoti pirmiausia susitelksite į savo teorinės ir praktinės patirties didinimą, galiausiai sėdėdami už automobilio vairo kur kas labiau pasitikėsite savimi ir elgsitės tinkamai, t.y. nepažeidinėsite kelių eismo taisyklių ir nesukelsite avaringų situacijų kitiems eismo dalyviams.

Taigi, kuo daugiau vairuotojų ims vadovautis tokiu požiūriu, tuo mažiau avarijų ir KET pažeidimų bus mūsų šalies keliuose. Todėl kiekvienas būsimas vairuotojas turėtų nepamiršti, kokia yra pagrindinė vairavimo kursų ir egzaminų paskirtis. Ir tikrai nereikėtų piktintis, kad teorijos ar vairavimo egzaminai yra pakankamai sudėtingi. Taip yra todėl, kad siekiama, jog kiekvienas vairuotojas turėtų pakankamą patirtį ir tinkamus įgūdžius, kurių reikia norint vairuoti saugiai ir nepažeidžiant kelių eismo taisyklių. Todėl dabar belieka pasirinkti KET testus ir pradėti daugiau laiko bei pastangų skirti teorijos mokymuisi.