firminiai blankaiTai bene sunkiausias klausimas įmonėms, kurios nusprendžia susikurti savo šabloną. Tačiau tam ir turėtų būti skiriama pakankamai nemažai dėmesio, kadangi nuo dizaino priklauso tikrai daug. Geras dizainas reprezentuos įmonę ir kartu veiks kaip savotiška reklama, o prastas vaizdas gali duoti priešingų ir neigiamų rezultatų. Aišku, visuomet yra galimybė kreiptis į atitinkamos srities specialistus ir už atitinkamą kainą gauti jų profesionalią pagalbą. Tačiau galima ir patiems imtis šio darbo, ypač jeigu esate kūrybingi ir turite pakankamai aiškią viziją. Be to, nereikėtų bijoti ir eksperimentuoti, aišku, tą darant atsakingai ir galutinė produktą kuriant tik išbaigtą bei kokybišką.

Pirmiausia reikėtų prisiminti taisyklę, kad kartais mažiau yra daugiau. Todėl ir firminiai blankai neturėtų būti perkrauti informacija. Užtenka paminėti svarbiausius duomenis apie savo įmonę, jos veiklą. O kam tai bus aktualu, tikėtina, pasidomės plačiau. Tačiau tuo pačiu metu neatbaidysite ir kitų, kuriems šiuo metu jūsų veiklos sritis nėra labai svarbi. Taip pat labai praversti gali kūrybingumas, kuris leidžia išsiskirti iš kitų, pritraukti žmones. Be to, reikėtų laikytis vientiso stiliaus, nepersistengti su kontrastu, iliustracijomis. Kadangi didelė jų gausa gali tik blaškyti ir paėmus tokį produktą pirmas bus netvarkos įspūdis. Taigi, derinkite spalvas, gana populiaru jas susieti su įmonės logotipu, tuomet dar ryškiau atskiriama, kad tai yra konkrečios įmonės firminiai blankai. Nereikėtų ir pernelyg taupyti, kadangi plonas popierius ar nekokybiška spauda daugumai tikrai neprasprūs pro akis ir toks gaminys darys tik neigiamą įtaką. Kadangi kokybiškas gaminys gali rasti ir papildomų panaudojimo galimybių, o nepasižymintis kokybe gali neatlikti net ir savo tiesioginės funkcijos.

Kam iš tikrųjų skirti firminiai blankai?

Įprastas blankas turi bene vienintelę savo funkciją ir naudojamas kažkam užsirašyti ar pasižymėti. Taip pat jis gali būti naudojamas kaip savotiškas šablonas, kuriame galima įrašyti reikiamą informaciją išlaikant iš anksto numatytą struktūrą. Daugeliu atvejų tas yra labai patogu ir suteikia tikrai daug tvarkingumo. Būtent dėl šios priežasties firminiai blankiai taip plačiai išplito, kad dauguma įmonių neįsivaizdavo savo veiklos be jų. Tačiau gana greitai verslininkai įvertino ir kitą privalumą, kuomet pildant ar pateikiant informaciją galima kartu ir pasireklamuoti. Be to, tam nereikia praktiškai jokių didesnių investicijų. Užtenka tiesiog įterpti įmonės logotipą, pavadinimą, rekvizitus ar bet kokią kitą informaciją ir ją pamatys visi, kurie naudos šiuos blankus. Būtent dabar tokia ir yra pagrindinė jų funkcija.

Firminiai blankai – https://www.asanta.lt/spaudos-gamyba/firminiai-blankai/

Kiek kainuoja blankų spausdinimas?

Kaina labiausiai priklauso nuo asmeninio pasirinkimo ir gali labai smarkiai svyruoti. Aišku, kažkiek prie jos prisidėti gali ir spaustuvės įkainiai, kurių kainų skirtumas akivaizdžiai matysis esant didelėms apimtims. Bet tik kiekviena įmonė pati gali nuspręsti, iš kokio popieriaus bus jų firminiai blankai, kokio dydžio, kokio dizaino. Ir kiekvienas šis aspektas yra dedamoji dalis, kurios bendrai sudaro galutinę kainą. Tačiau populiariausi yra vidutinio brangumo variantai. Kadangi taip sukuriamas pakankamai kokybiškas produktas ir tuo pačiu bereikalingai neišlaidaujama. Taigi, galima sakyti, jog tai yra optimalus variantas.