Tai, kad transporto priemonių keltuvai yra būtini servisuose – aišku ir taip. Tačiau kadangi jų kainos vis labiau krenta – jie perkami ne tik verslui, tačiau ir savoms reikmėms. Kadangi transporto priemonių įkainiai yra nemaži ir kartais net ir už pačias paprasčiausia problemas tenka sumokėti nemažai – žmonės perka auto keltuvus saviems poreikiams, kad tiek ratus keistų, tiek kitas mašinos dalis tvarkytų patys.

Auto keltuvų galimybės

Dviejų kolonų keltuvai, keturių kolonų, žirkliniai… Jie tokie įvairūs. Priklausomai nuo Jums reikalingos įrangos charakteristikų ir tuo pačiu poreikio – galite rasti ir tinkamiausius keltuvus, kurie gali būti net ir orientuotis į tam tikras transporto priemones.

Savoms reikmėms tokio tipo įranga dažniausiai naudojama tada, kai reikia pakeisti transporto priemonių ratus (o tai dažniausiai daroma bent jau du kartus per metus), kai reikalingas pakabos remontas, automobilio dugno tvarkymo darbai, kai reikia keisti tepalus bei atliktus visus kitus darbus, kurie gali suteikti Jūsų transporto priemonei daugiau funkcionalumo.

Keltuvų charakteristikos

Kadangi keltuvų daug ir jie labai įvairūs – verta palyginti kuo daugiau skirtingų variantų, kol rasite sau labiausiai tinkamą. Dažniausiai mechanikai puikiai žino, kokius kriterijus reikia įvertinti ieškant keltuvo. Tuo tarpu perkant jį savoms reikmėms gali kilti labai daug klausimų, kadangi be patirties tinkamo pasirinkimas – keblus darbas.
Būtinai įvertinkite, kokio galingumo keltuvas Jums reikalingas. Šiuo atveju galingumas lemia svorį, kurį keltuvas išlaiko. Juo įranga, kuri bus tvarkoma yra sunkesnė – tuo ir galingesnis keltuvas reikalingas. Lygiai taip pat reikia nepamiršti įvertinti ir aukščio niuansus. Dažniausiai aukščiau pakeliantys yra patogesni, tačiau jie ir brangesni.

Taip pat reikia nepamiršti, kad egzistuoja labai daug skirtingų keltuvų tipų. Dažniausiai tokie sudėtingi kaip žirkliniai bei duobiniai perkami servisuose, kadangi jie išlaiko didelį svorį. Savoms reikmėms puikiai tinka vienos arba dviejų kolonų. Jie ne tik pigesni, tačiau ir užima mažiau vietos.

Garantija ir sertifikavimas

Būtinai keltuvus pirkite tik iš patikimų prekybos vietų. Tokiu atveju galėsite būti tikras dėl kokybės ir tuo pačiu ramiai bei saugiai naudosite įrangą ilgus metus.