Kadangi šiuo metu žmonės dažniausiai stengiasi sienas dažyti, tačiau ne tapetuoti, visiškai natūralu, kad kyla klausimas, ar tapetai interjere apskritai dar yra geras pasirinkimas. Geriausia atsakyti gali interjero dizaineriai, kurie kiekvieną dieną kuria unikalius namų interjerus, kurie atitinka žmogaus poreikius, tačiau taip pat yra suderinti ir su funkcionalumu.

Štai tapetai, tikrai, vis dar yra geras pasirinkimas. Dažniausiai neįvertinama tai, kad jie vis dažniau pasirenkami kaip svarbi puošmena, interjero dalis, tačiau ne sienas dengiantis elementas.

Dalis sienos tapetuota  – atrodo unikaliai

Dalis sienos dažniausiai siejama su foto tapetais, tačiau nebūtinai jie turi būti tokie, kad interjeras atrodytų puikiai. Taip pat siūlome suprasti ir tai, kad šiais laikais fototapeto galimybės tikrai ne tokios šabloniškos ir galbūt kiek nuvalkiotos, kokios buvo anksčiau. Šiuo metu laba mėgstami ant ypač gero popieriaus kurti tapetai, kuriuose matyti ne jūra su palmėmis tačiau įvairūs geometriniai raštai, kurie traukia akis unikalumu, galiausiai, tokie, kurie tarsi hiperbolizuoja, o tai, žinoma, labai džiugina.

Pasirinkdami konkrečią sieną turite įvertinti tai, kad dažniausiai geometriniai raštai aktyvina, tad tai nėra geras pasirinkimas miegamojo aplinkoje, taip pat, dažniausiai vaiko kambariuose taip pat reikalingos sienos, kurios yra „ramesnės“.

Kokybiškų tapetų pasirinkimas

Žinoma, tapetai interjere turi būti kuo geresnės kokybės, kadangi tik tokiu atveju senos atrodys puikiai. Vėlgi, gana klaidingai suvokiama, kad tapetas atrodys tarsi sienos uždangalas, kuris bus gana ryškiai neskoningas.

Šiuo metu gaminami tapetai yra iš labai geros medžiagos, tad džiugina ne tik puikia išvaizda, tačiau taip pat ir ilgaamžiškumu. Galiausiai, jie gali būti nuplaunami, tad net ir po ilgų metu – gali atrodyti puikiai ir puošti kambarius.

Tapetai ant lubų?

Nors dažniausiai priimta galvoti, kad tapetai yra geras pasirinkimas ant sienų, tačiau šiuo metu jie gana dažnai komponuojami ir ant lubų. Atrodo tikrai puikiai, galiausiai, taip pat džiugina ilgaamžiškumu. Tik svarbiausia atsiminti, kad ant lubų labiausiai tinkami tapetai turi būti šviesios spalvos, kadangi labai tamsūs gali bendrą vaizdą tarsi išbalansuoti, kambarys vizualiai taps labai sunkus ir tikrai ne toks skoningas, kaip kad tikimasi.