internetine vaistineToks klausimas gali kilti ne vienam, kadangi jau daugumai įprastos Camelia akcijos nuo 13 iki 15 val. 2020 m. ir daugybė kitų parduotuvių skelbiamų nuolaidų. Tačiau nereikėtų daryti išvadų, jog tik tradicinėje prekybos vietoje galima apsipirkti išskirtinėmis sąlygomis. Taip tikrai nėra, kadangi nemaža dalis internetinių vaistinių yra to pačio tinklo kaip realios parduotuvės. Tad ir jų sąlygos nebus kardinaliai skirtingos. Be to, internetinė prekyba yra abipusė nauda tiek ir patiems pardavėjams, tiek ir pirkėjams. Įmonės gali nemažai sutaupyti nesirūpindamos realių prekybos vietų išlaikymu, todėl gali atitinkamai pasiūlyti ir geresnes kainas, įvairias nuolaidas. Aišku, jeigu praleidžiate minimaliai laiko internete, tuomet apie jas galite ir nesužinoti, kadangi jos dažniausiai skelbiamos būtent virtualioje erdvėje. Tačiau dauguma atvejų gali parodyti, jog tikrai galima sutaupyti apsiperkant internetu ir tam neretai net nėra būtinos išskirtinės akcijos bei konkretus apsipirkimo laikas. O neretai ir visos taikomos nuolaidos sutampa abiejų tipų parduotuvėse.

Lietuvoje veikiantys vaistinių tinklai

Mūsų šalyje veikia tikrai ne viena vaistų parduotuvė. O dar tiksliau reikėtų sakyti, jog turime tikrai ne vieną ir gana platų šio tipo parduotuvių tinklą. Ir būtent dėl tokių stambių tinklų rinkoje mažesniems verslininkams konkuruoti yra labai sudėtinga, o kartais net neįmanoma. Tačiau teigti, jog susiformavo monopolis šioje srityje būtų dar klaidingiau. Kadangi dauguma žino, jog Lietuvoje veikia Euro vaistinė, Camelia vaistinė, Gintarinė vaistinė ir tai tikrai ne viskas. Yra ir tokių farmacijos produktų pardavėjų, kurie veikia drauge su prekybos centrų tinklus. Ir geriausias to pavyzdys būtų Norfos vaistinė, kuri ne tik dalinasi patalpomis, bet ir turi bendrą pavadinimą. Kalbant apie didžiausius tinklus neturėtų būti pamiršta Benu vaistinė. O prie viso to gali prisidėti ir internetinė vaistinė, kurių yra ne ką mažiau, negu fizinių parduotuvių.

Internetinė vaistinė – https://www.gudruciovaistine.lt/

Internetinė vaistinė ir jos privalumai

Tikriausiai ne visiems bus žinoma tokia parduotuvė kaip mano vaistinė, tačiau dauguma sutiks, jog jau buvo jų aplankyta Eurvaistinė internetu. Taigi, abi šios parduotuvės, nors ir priklausančios skirtingoms įmonėms, turi vieną bendrą bruožą – savo veiklą vykdo virtualioje erdvėje. O tokių kaip jos yra daugybė. Ir labai svarbus aspektas, kad internete galime sutikti ir nemažai smulkesnių bendrovių, kurios gali sėkmingai konkuruoti ir turėti savo pirkėjų ratą. Todėl kyla natūralus klausimas, kuo geresnės tokios parduotuvės, jeigu jos sugeba ne tik suburti savo klientūrą, bet ir dalį jos atsivilioti ir įprastų prekybos vietų. Vienas didžiausių privalumų, kurį gali suteikti internetinė vaistinė yra galimybė apsipirkti neišeinant iš namų. O tai ypač aktualu kuomet savijauta nėra pati geriausia. Juk po traumos, sunkios ligos ar su aukšta temperatūra nelabai norisi kažkur eiti, netgi nerekomenduojama tą daryti. Kitas privalumas yra kontakto nebuvimas, todėl sumažėja rizika užsikrėsti apsirūpinant sveikatos prekėmis. Be to, internete apsipirkti galima gerokai greičiau, tad toks būdas dar ir leidžia sutaupyti laiko, kuris šiandieniniame pasaulyje yra be galo svarbus ir daugumos ypač vertinamas.