Suknelės: kas tik skorpionei, o kas – ožiaragei?

Šiandien suknelės  sudaro tokį didelį pasirinkimą, kad netgi gali būti sunku ir išsirinkti. Žalios, geltonos, mėlynos, raudonos suknelės ir kitų spalvų žavi savo puošnumu, elegancija bei puošybos sprendimais. Na, o, ar kada pagalvojate, kad suknelę galima rinktis ir atsižvelgiant į savo zodiako ženklą? Taigi, pabandykime apžvelgti, kam ir kokia suknelė tiktų labiausiai.

Svarstyklės. Sakoma, kad šio ženklo moterims dažnai būna sunku apsispręsti, todėl nereikėtų nustebti jų drabužinėje pamačius pačių įvairiausių suknelių. Vis tik, žvaigždės sako, kad šioms moterims labiausiai tinka gėlėtos arba pastelinių spalvų suknelės.

Skorpionas. Astrologai įsitikinę, kad raudonos suknelės bei juodos suknelės (arba abiejų šių spalvų suknelė), gali būti geriausias pasirinkimas po Skorpiono ženklo gimusiai moteriai. Kadangi būtent toks drabužis geriausiai pabrėš aistringą bei šiek tiek klastingą šios moters  prigimtį. 

Šaulys. Tai – keliautojų bei filosofių ženklas, todėl tinka viskas kas neturi griežtų apibrėžtų formų bei nevaržo judesių. Taigi, vėjyje plazdančos, laisvo kirpimo suknelėms šio ženklo atstovėms yra pats geriausias pasirinkimas. 

Ožiaragis. Ko gero, nėra kito tokio zodiako ženklo, kuris garsėtų griežtumu bei nepalenkiamumu, kaip šis. Taigi, po šiuo ženklu gimusios moterys geriausiai jaučiasi dėvėdamos tamsių spalvų – juodos, rudos bei pilkos spalvos sukneles. Taip pat jų nežavi ir blizgučiai, įmantrios formos.

Vandenis. Apie šio ženklo atstoves dažnai yra sakoma, kad tai yra merginos iš ateities. Taigi, joms tinka originalios, įmantrių formų suknelės. Kalbant apie spalvas, verta pastebėti, kad jų paletė gali būti labai įvairi – vandenei puikiai tiks ir pastelinės, ir ryškios, pavyzdžiui, raudonos spalvos suknelės. 

Žuvys. Po šiuo ženklu gimusios moterys arba tikrų tikriausios romantikės arba  už viską labiau gyvenime myli meną. Tad, būtent tokios ir turi būti joms skirtos suknelės – romantiškos bei meniškos. 

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad gyvename tik vieną kartą, tad tikrai nereikėtų  bijoti leistis į eksperimentus. Tad, jei visada mėgote pastelinių spalvų sukneles turėtų būti išbandomos raudonos suknelės; jei pirmenybė visada teikėte klasikinėms, būtinai įsigyti ir sportinio stiliaus suknelę.

2019-08-12T15:45:44+03:00