Skyrybos Lietuvoje yra didelė problema

Skyrybu Centras

Mūsų šalyje skyrybų skaičius pastebimai didėja. Kiekviename Lietuvos mieste per metus išsiskiriančių sutuoktinių skaičius yra labai didelis. Atrodytų, kad skyrybos jau spėjo tapti neatsiejama gyvenimo dalimi. Reta pora kartu nugyvena visą gyvenimą, todėl daugelis ėmė stebėtis ir labai vertinti tas šeimas, kurios skaičiuoja ne vieną kartu nugyventą dešimtmetį. Tačiau ar tai normalu? Situacija turėtų būti visai priešinga.

Kita vertus, jei poros išsiskiria pakankamai draugiškai – jei apskritai, toks žodis skyrybų atveju yra tinkamas – tuomet, tai galbūt nėra didelė gyvenimo tragedija, kuri palieka gilią ir neužgydomą žaizdą. Tokiu atveju neretai buvę sutuoktiniai palaiko šiltus ir pakankamai artimus ryšius, turi bendrų draugų ar užsiima panašia veikla. Kiek kitaip yra kalbant apie skyrybas, kurių metu sutuoktiniai turi daug turto ir vienas kito atžvilgiu yra priešiškai nusiteikę.

Apie pastarąjį atvejį verta pakalbėti šiek tiek plačiau. Tokios skyrybos dažnai atima daug laiko, pinigų ir pastangų. Kad viskas nebūtų taip komplikuota, šiandien galima pasinaudoti skyrybų kontorų teikiamomis paslaugomis, pvz., tokiais atvejais gali pagelbėti Skyrybų Centras. Jos padeda sutvarkyti labai daug dalykų ir išvaduoja nuo rūpesčių, kurie galėtų kilti, jei sutuoktiniai viską bandytų daryti savomis jėgomis. Žinoma, visi su skyrybomis susiję reikalai nėra labai malonūs, nes jie būna tiesiogiai susiję su žmonių gyvenimu, jų praeitimi, sukurtu bendrabūviu ir kitais dalykais.

Taigi, jei per savo gyvenimą santuokoje pora sukaupė daug vertingo turto, turi nepilnamečių vaikų ir tam tikrų skolinių įsipareigojimų, padėtis skyrybų atveju gali būti sudėtingesnė. Laimei, aukščiau minėtų paslaugų teikėjai išmano savo darbą ir turi pačios įvairiausios patirties, kuri padeda efektyviai ir gana greitai išspręsti tokio pobūdžio situacijas. Svarbiausia, kad skyrybų metu mažiausiai nukentėtų vaikai, kuriems jų tėvų bendro gyvenimo iširimas tampa labai sunkiu išbandymu.

Bet kuriuo atveju, geriausia, kaip įmanoma labiau stengtis, kad skyrybos įvyktų be pykčių ir didelių skandalų. Viskas, kas vyksta geranoriškai, duoda geresnį rezultatą. Be abejo, nereikėtų pamiršti ir to, kad skyrybomis žmonių gyvenimai nesibaigia. Tai tiesiog tampa kito visiškai naujo ir dar nepatirto gyvenimo pradžia, kurią galima pradėti turint daugiau patirties ir išminties.

2018-03-09T17:12:30+00:00