Siuntos deklaravimas muitinėje ir mokesčių mokėjimas

Užsiimate tarptautiniu verslu? Turite el.parduotuvę? Planuojate kurti verslą? Jeigu bent į vieną klausimą atsakėte teigiamai, tai šis straipsnių ciklas bus naudingas. Kiekvieną dieną tūkstančiai siuntų keliauja iš vienos valstybės į kitą. Aišku, daugiausiai produkcijos iškeliauja iš Kinijos. Paslaugos fabrikas, kitaip nepavadinsi. Siunčiant siuntas į EU ar JAV kiekvienas produktas turi būti patikrintas muitinėje. Reikia sumokėti mokesčius, o kad tai atlikti reikalingas siuntos deklaravimas muitinėje. Kaip tai reikia padaryti? Šioje vietoje geriausia mažiau gilintis į patį dokumentų pildymą, o geriau pagalvoti apie tokių paslaugų pirkimą. Norėdami sutaupyti laiko, galite kreiptis į įvairius muitinės tarpininkus, kurie už jus sutvarkys visus dokumentus, o jūs tik gausite sąskaitą, kurią turėsite laiku apmokėti. Kiek kainuoja tokios paslaugos? Viskas priklauso nuo bendrovės politikos, tačiau tokių paslaugų kainos nėra pigios. Negalima sakyti, kad brangiai kainuoja, tačiau viskas priklauso nuo siuntos vertės. Kuo brangesnė jūsų siunta, tuo didesnius mokesčius reikės sumokėti. Pats deklaravimas vienose įmonėse kainuoja dešimt eurų, kituose dvidešimt. Kaip jau minėjome tai priklauso nuo kompanijos kainodaros. Pagrindas, kad visi dokumentai būtų užpildyti tinkamai ir jūs laiku sumokėtumėte visus mokesčius.

Specialistų patarimai

Prieš pradėdami verslą ar prieš kurdami el.parduotuvę iš anksto suskaičiuokite kokius mokesčius turėsite mokėti. Kartais pasitaiko atveju, kada klientai pamiršta priskaičiuoti muitinės mokesčius ir ko pasekoje galutinis produktas ir jo kaina padidėja. Taigi, norėdami, kad jūsų verslas būtų kiek galima pelningesnis suskaičiuokite visus mokesčius.

Dar viena problema, tai, kad dažnai produkcija užlaikoma muitinės sandėliuose. Kol tvarkomi dokumentai, tol krovinys laukia. Šios srities specialistai gerai žino, kaip reikia atlikti visus darbus, kad jūsų siuntinys būtų laiku užtvirtintas ir kuo greičiau atkeliautu pas jus. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kodėl siuntinys gali būti užlaikytas apsilankykite muitinės tinklalapyje ir tenai rasite visus atsakymus į jums rūpimus klausimus.

Siuntos deklaravimas muitinėje bus malonus procesas, jeigu viskas bus daroma pasitelkiant sveiką protą ir laikantis visų nustatytų teisės aktų. Kaip jau minėjome, geriausia kreipkitės į šios srities specialistus ir visi darbai užtruks kur kas trumpesnį laiko tarpą.

2018-06-26T22:01:28+00:00