Siekiame geriausių rezultatų: ką mokytojai pataria tėvams?

Aukščiausi mokymosi rezultatai yra visų mokinių bei jų tėvelių siekiamybė. Tačiau kaip įgyvendinti šį tikslą? Ne paslaptis, kad didelė dalis mokytojų mokiniams turi reikšmingų patarimų, tačiau jų taip pat gali suteikti ir tėvams. Taip, perskaitėte teisingai – pasirodo, ne tik mokiniai, bet ir jų tėvai turėtų paisyti tam tikrų patarimų. Tad, į kokius patarimus dėmesį turėtų atkreipti visi tėveliai, kurie nori, kad jų vaikai pradžiugintų puikiais biologijos įvertinimais?

Nepamirškite biologijos korepetitoriaus gamtosmokykla.com paslaugų

Labai dažnai mokytojai siūlo atkreipti dėmesį į opią problemą – biologijos pamokų skaičius mokykloje paprastai nėra didelis – neretai apsiribojama vos 2 – 4 pamokomis per savaitę. Taigi, mokymo specialistai pripažįsta, kad tai tikrai nėra didelis laiko tarpas, kad būtų galima viską puikiai išmokti. Vadinasi, peršasi išvada – vaikai turėtų biologijos mokytis papildomai, tačiau ne savo jėgomis, o prižiūrint šios srities specialistai, kadangi savarankiškos pastangos ne visada yra tikslingos. Taigi, mokytojų tvirtinimu, biologijos korepetitorius yra tas žmogus,  kuris gali suvaidinti svarbų vaidmenį jūsų vaiko gyvenime, siekiant kuo geresnių biologijos rezultatų.

Praleiskite kuo daugiau laiko gamtoje

Mokytojai turi ir dar vieną svarbų patarimą: atsižvelgiant į tai, kad biologijos pamokų skaičius nėra didelis, laiko paprastai nepakanka buvimui gamtoje. Būtent ši veikla gali tapti natūraliu pasirinkimu kiekvienam, siekiančiam sužinoti kuo daugiau apie biologiją, šio mokslo procesus, o taip pat –siekiant pritaikyti jau turimas žinias. Taigi, mokytojai akcentuoja, kad tėveliai, kurie nori, kad jų vaikai pasiektų kuo geresnių mokymosi rezultatų šioje srityje, turėtų kartu su savo vaikas praleisti kuo daugiau laiko gamtoje. 

Kalbėkite su vaikais apie ateities planus

Mokytojai taip pat akcentuoja, mokymasis vien tik dėl gerų rezultatų, iš esmės nėra labai tikslingas procesas. Jų teigimu, aukšti rezultatai bei jų siekimas įgauna prasmę tik tada, kai yra aišku, kodėl tai daroma. Taigi, mokytojai tėveliams pataria kuo daugiau kalbėti su vaikais apie ateities planus. Ar vaikams iš tiesų bus reikalingi aukšti biologijos įvertinimai? Kokią prasmę tai turės jų gyvenimui?

2019-11-18T14:53:45+03:00