SEO paslaugos – Nuo ko pradėti?

SEO paslaugos ir raktinių žodžių paieška

Projekto optimizavimas paieškos sistemoms duoda didelę naudą, jeigu pradiniame etape tinkamai pasirinksite raktinius žodžius. SEO specialistai ir klientai turi įsigilinti į internetinės svetainės lankytojų elgseną ir suprasti kaip jie ieško. Blogai parinkti raktiniai žodžiai, gali nulemti tai, kad neturėsite organinio srauto prieaugio ir investicija į SEO paslaugos neduos grąžos. Taigi, kad nesusidurtumėte su tokiu scenariju, pirmiausia išanalizuokite dabartinį internetinės svetainės lankytojų srautą. Reikia tiksliai žinoti iš kokių šaltinių atkeliauja lankytojai, kokiomis dienomis. Jeigu jau dabar nemaža dalis vartotojų randą svetainę „Google“ paieškoje, tuomet išsiaiškinkite, kokie tinklapio puslapiai generuoja lankytojus. Kartais, vienas geriausių būdų didinti matomumą paieškoje yra atnaujinti senus svetainės puslapius, kurie jau generuoja lankytojus. Tačiau siekiant ženkliai didinti pardavimus reikės išsirinkti konkurencingus raktinius žodžius, kurie kiekvieną dieną atvestų tikslinius lankytojus.

SEO paslaugos ir elektroninėms parduotuvėms

Internetinėms parduotuvėms SEO paslaugos ar „Google“ adwords reklama yra vienas naudingiausių būdų generuoti tikslinių lankytojų srautus. Priklausomai nuo reklamos biudžeto ir skaitmeninės rinkodaros strategijos reikėtų pasirinkti vieną ar kitą įrankį. Pradedant elektroninės parduotuvės optimizavimo darbus, pirmiausia reikėtų atlikti darbus svetainės viduje. Kiekvienas puslapis turi turėti antraštes ir „meta“ aprašymus. Priskirkite kiekvieną puslapį pasirinktam raktiniam žodžiui. Produktų puslapius optimizuokite produktų raktažodžiams, kategorijų – bendriniams raktažodžiams. Svetainės titulinis puslapis dažniausiai turi aukščiausius duomenis, kuriuos SEO specialistai sutrumpintai vadina: PA, DA, MOZ RANK, MOZ TRUST ir t.t. Rekomenduotina titulinį puslapį optimizuoti būtent konkurencingiausiam raktažodžiui. Nepamirškite, kad „Google“ paieškos sistema vertina konkretumą, todėl jokiu būdu vieną puslapį nepriskirkite penkiems raktažodžiams. Norėdami sužinoti daugiau apie SEO paslaugas aplankykite skaitmeninio marketingo agentūros „Bilger“ internetinę svetainę. Joje rasite praktinius patarimus, kaip atlikti vidinį SEO ir nuo ko pradėti atgalinių nuorodų tinklelio kūrimą.

Profesionalios SEO paslaugos – kaip išsirinkti?

Greičiausiai viena pagrindinių problemų su kuria susiduria daugelis klientų – kaip išsirinkti SEO specialistus. Rinkoje daug agentūrų ir pavienių paslaugų tiekėjų, tad reikia nuspręsti, kuri SEO paslaugų agentūrą galės realiai didinti iš organinės paieškos atkeliaujančių lankytojų srautus. Kad geriau galėtumėte orientuotis šių paslaugų pirkime peržiūrėkite „Google“ video apie SEO paslaugų agentūras.

Perkant SEO paslaugas rekomenduojame išsiaiškinti kokius darbus yra atlikę SEO specialistai. Kokios konkurencijos raktažodžius jie iškėlė paieškoje ir kokią naudą gavo svetainės savininkai. Susisiekite su jais. Nustebsite, kaip kompanijų vadovai ar marketingo skyriaus specialistai noriai dalinasi informacija. Juk visi norime pirkti tik aukšto lygio paslaugas.

Patiko straipsnis? Tuomet patiks ir Bilger.lt

2017-05-13T09:11:36+00:00