Profilaktika veterinarijos klinikoje ir naminių gyvūnų priežiūra

Veterinariniu paslaugu klinika

Sprendžiate, kuri veterinarinių paslaugų klinika (http://dainavosveterinarija.lt/) yra tinkamiausia? Svarstote, kokie veterinarijos srities gydytojai turi daugiausiai reikiamos patirties? Kada reikia vykti į veterinarijos kliniką? Ir tai tik vos keli klausimai iš daugelio, kuriuos užduoda šiuolaikiniai naminių gyvūnėlių augintiniai. Kadangi norime, kad mūsų augintiniai gyventų ilgai ir laimingai, stengiamės kaip įmanoma daugiau dėmesio skirti jų priežiūrai ir gyvenimo kokybę gerinančių sprendimų priėmimui.

Be abejo, kartais pasitaiko atvejų, kai šeimininkai laiku nepastebi rimtų augintinio sveikatos sutrikimų. Kai kurios ligos yra labai klastingos ir sunkiai pastebimos. Tai reiškia, kad gali nutikti taip, jog jūsų augintinis ilgą laiką nerodys jokių apie prasidėjusią ligą galinčių pranešti ženklų. Būtent todėl veterinarijos klinikoje reikėtų lankytis du ar tris kartus per metus – nepaisant to, ar jūsų augintinis jaučia tam tikrus negalavimus.

Reguliarūs vizitai pas veterinarus yra viena iš geriausių prevencinių priemonių. Todėl jei norite, kad jūsų naminis gyvūnėlis gyventų labai ilgai ir būtų stiprus bei sveikas, pasirūpinkite, kad veterinarijos klinika būtų aplankoma kaip įmanoma dažniau.

Žinoma, profilaktiniai apsilankymai pas minėtus specialistus nėra vienintelė jūsų užduotis. Svarbiausia, kad savo augintiniu rūpintumėtės nuolatos. Pavyzdžiui, jei tai yra šuo, atsižvelgdami į veislę – išspręskite jo fizinio aktyvumo klausimą. Kai kurioms veislėms priskiriami šunys yra aktyvesni už kitus, todėl jei savo šuniui skirsite pakankamai dėmesio ir kasdien su juo gryname ore praleisite nemažiau keleto valandų, jis jausis kur kas žvalesnis ir bus sveikesnis.

Be fizinio aktyvumo taipogi labai svarbi ir augintinio mityba. Neturėtumėte jį maitinti tuo pačiu maistu, kurį valgote ir patys. Galbūt spėjote pastebėti, kad rinkoje yra labai daug skirtingų rūšių maisto, kuris yra išskirtinai pritaikytas šunims, katėms, fretkoms, paukščiams, graužikams ir kitiems naminiams gyvūnams. Tai reiškia, kad tokiame maiste yra daug skirtingiems gyvūnams reikiamų maistinių medžiagų, padedančių sutvirtinti kaulus, gerinančių bendrą organizmo veiklą ir suteikiančių daug energijos. Galiausiai, jei matote, kad jūsų augintiniui trūksta tam tikrų medžiagų, taip pat įsigykite reikiamus vitaminus ir mineralus – juos visuomet gali padėti išsirinkti veterinarijos klinikos specialistai.

2018-03-02T15:43:49+00:00