Pirmas kreditas nemokamas – kas juo gali pasinaudoti

Turbūt per pastaruosius metus esate labai daug girdėję apie tai, kas yra greitieji kreditai. Tačiau ar esate jais pasinaudoję? Ar bent kartą jums buvo tekę kreiptis į kredito bendrovę? Jei atsakymas neigiamas ir dabar jums prireikė papildomos finansinės injekcijos, nepamirškite, kad kai kuriose kredito bendrovėse yra siūlomas pirmas kreditas nemokamai. Taip, jūs supratote visiškai teisingai – jei į vieną ar kitą kredito bendrovę kreipiatės pirmą kartą ir jūs niekuomet nebuvote gavę paskolos, pirmąjį kreditą jums gali suteikti netaikant jokių palūkanų ar kitų papildomų paskolos sutarties administravimo mokesčių. Šia paslauga pastaruoju metu pasinaudoja vis daugiau vartotojų, kurie nori išspręsti savo trumpalaikes finansines problemas ar tiesiog be jokio pabrangimo įsigyti tam tikrą pirkinį. Žinoma, norint, kad pirmas kreditas būtų nemokamas, jį reikėtų grąžinti laiku ir sutartomis įmokomis. Trumpiau tariant, visuomet būtina laikytis paskolos sutarties sąlygų.

Greitieji kreditaiTuo tarpu vartotojai, kurie jau yra bent kartą kreipęsi į tokius pasiūlymus taikančias kredito bendroves, nemokamu kreditu pasinaudoti negalės. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad tokiu atveju negalima pasinaudoti kitais ne ką mažiau patraukliais pasiūlymais. Greičiau ne kartą įvairiose reklamose esate girdėję apie palankias paskolų sąlygas taikančias kredito bendroves. Be abejo, tokiose reklamose būdavo pristatomas tik vienas ar kitas paskolų variantas. Tačiau jei norite rinktis iš didžiausio asortimento, tai patogiausia padaryti naudojantis internetu. Skirkite tam šiek tiek daugiau savo laiko ir neabejotinai rasite kreditorius, kurie gali pasiūlyti nedidelėmis palūkanomis išduodamas paskolas.

O jei jūs norite sutaupyti dar daugiau laiko, galite pasinaudoti kredito bendroves apžvelgiančiais internetiniais tinklalapiais, kuriuose yra pateikiami kreditorių sąrašai, kartu su bazine informacija, leidžiančia lengviau įvertinti dabartinę paskolas išduodančių bendrovių ir jų kredito pasiūlymų pasiūlą.

Taip pat svarbu, kad prieš pasirašydami sutartį, labai atidžiai įvertintumėte visas paskolos sąlygas. Turite atsižvelgti į kiekvieną detalę. Tik tokiu atveju galėsite būti tikri, kad jūsų pasirinkimas yra tinkamas. Be to, aktuali ir tikroji jūsų finansinė padėtis. Tai reiškia, kad jūs turėtumėte būti įsitikinę, kad gautą paskolą pajėgsite grąžinti sutartu laiku. Ir net jei šią akimirką manote, kad jums tikrai nekils jokių nepatogumų, tai turėtų būti pagrįsta aiškiais skaičiais. Trumpiau tariant, reikėtų įvertinti savo gaunamas mėnesines pajamas ir kasdienes išlaidas. Kai žinosite, kiek gaunate ir kiek išleidžiate, jums bus lengviau suprasti ar papildomas finansinis įsipareigojimas jums nesukels nepatogumų.

Be to, nepamirškite, kad jei norite gauti paskolą, jūsų kredito istorija turėtų būti švari. Tai reiškia, kad vartotojai neturėtų turėti pradelstų finansinių įsipareigojimų. Jei jūsų kredito istorija bus nepriekaištinga, kreditoriai, į kuriuos kreipsitės dėl paskolos, bus kur kas palankiau nusiteikę ir jus vertins teigiamai. Taip pat atminkite, kad jūs turite turėti nuolatines oficialias pajamas. Tai yra būtina sąlyga, jei norite, kad kreditoriai patvirtintų jūsų paskolos paraišką.

Kaip bebūtų, tai yra finansiniai įsipareigojimai, todėl jei norite pasinaudoti tokio pobūdžio finansinėmis paslaugomis, elkitės atsakingai ir būkite pareigingi. Net jei paskolą gausite labai greitai ir lengvai, tai tikrai nereikš, kad paskolos sąlygos bus lanksčios. Kiekviena paskola pasižymi konkrečiomis taisyklėmis ir sąlygomis, kurios yra įtvirtinamos su klientu sudaromoje sutartyje, todėl apie visą paskolų tvarką jūs sužinote dar prieš pasirašydami sutartį. Taigi, jei į paskolas žvelgsite ne pro pirštus ir suprasite, kad kiekvieną finansinį įsipareigojimą reikia padengti, jums neturėtų kilti jokių nepatogumų.

2017-08-16T14:19:43+00:00