Medicininiai preparatai veterinarams

Vaistai veterinarams

Visi mėgstame auginti namuose naminius gyvūnėlis, jais rūpintis ir džiaugtis. Šiuo metu Lietuvoje populiariausi gyvūnai yra katės ir šunys. Daugumoje šeimų galima rasti šiuos gyvūnus, tačiau žinoma pasitaiko ir egzotinių, kaip driežai, gyvatės ar papūgos. Kad naminiai gyvūnėliai būtų sveiki, visada pravartu kreiptis į veterinarą.

Lietuvoje labai daug veterinarų, todėl problemų jį rasti tikrai nesunku. Jie yra puikūs profesionalai šios srities, todėl susirgus šuniui ar katei, veterinarai visada padės. Veterinarai dažnai rekomenduoja šeimininkams kaip šunis ir kates teisingai maitinti. Nes jeigu nebus laikomasi paprastų taisyklių, gali būti pakenkta naminiams gyvūnams. Katėms ir šunims yra tam tikri pritaikyti ir kokybiški pašarai. Kiekvieno šuns ir katės organizmas yra skirtingas, todėl maitinimas yra paremtas tam tikrais individualiais poreikiais. Viskas priklauso nuo gyvūno veislės, amžiaus, aplinkos, kurioje auginamas. Tačiau jeigu visgi katė arba šuo susirgo, reikia gyvūną pristatyti pas veterinarą. Veterinaras iš karto patikrins jūsų naminį gyvūnėlį ir nustatys koks jam reikalingas gydymas. Dažnai yra paskiriami medicininiai preparatai. Veterinariniai vaistai yra nepavojingi gyvūnams, jie specialiai pagaminti, kad būtų išgydyti šunys ir katės. Aukšta kokybė paremta moksliniais tyrimais ir būna sertifikuoti pasaulinių laboratorijų. Vaistai gali būti pagaminti tabletėmis arba injekcijomis. Taip pat vaistų galima rasti skirtų galvijams, todėl šiuo atveju veterinarai, kurie specializuojasi ties tokių gyvulių gydymą kaip karvės, buliai ir kiaulės, taip pat ras tinkamus vaistus. Medicininiai preparatai daugumai gyvūnų yra skirtingi, vieni tinka katėms, kiti šunims, nors pavadinimas toks pat, bet skiriasi veikliosios medžiagos koncentracija. Kai jau parenkami tinkami vaistai, naminiai gyvūnai pradedami gydyti ir gydymas trunka pagal numatytą veterinaro laikotarpį. Praėjus tam laikotarpiui, šuo, katė ar kitas gyvūnėlis jau būna pilnai sveikas ir jo organizmas atsistatęs.

Taigi, gyvūnus ne tik reikia maitinti ir jais grožėtis, tačiau reikia reguliariai parodyti veterinarams, o jeigu visgi suserga, viskuo veterinaras pasirūpins, nes jo parinkti medicininiai preparatai išgydys jūsų augintinį.

2018-02-17T23:59:56+00:00