Refinansavimas – tai toks procesas, kai viena kredito bendrovė apmoką įsiskolinimą kitai bendrovei ar bankui. Pavyzdžiui, matote, kad nespėsite padengti savo jau turimos paskolos ir ieškote būdų kaip išspręsti šią situaciją. Skolų refinansavimas tampa vis populiaresnė paslauga namų biudžeto problemoms spręsti. Jei turite paskolų, kurios jus „smaugia“, pasinaudokite paskolų refinansavimo paslauga ir gaukite papildomai pinigų.

Kaip naudotis paskolų refinansavimu?

Naudotis paskolų refinansavimu yra labai paprasta. Bendrovė iš kurios užsakote šią paslaugą padegs jūsų įsiskolinimus kitoje įmonėje. Jums nieko nereikės daryti, visus reikiamus veiksmus atliks refinansuojanti kreditų bendrovė. Refinansavę savo įsipareigojimus, įmokas galite pradėti mokėti tik po mėnesio. Per šią pertrauką sukaupsite papildomų lėšų, kurias galėsite skirti savo reikmėms, sutaupyti arba padengti dalį paskolos anksčiau nustatyto termino. Tai taip pat galioja visoms kredito linijos refinansuotoms paskoloms.

Tai patogus būdas jei turite kelias kredito sutartis, tikrai susidūrėte su nepatogumais jas tvarkant. Nuolatos turite prisiminti įmokų sumas bei datas, būti atidūs ir jų nesupainioti, gaišti laiką bei pinigus atliekant mokėjimus skirtingoms bendrovėms. Pasirinkę refinansavimo paslaugą turėsite tik vieną lanksčią sutartį ir tai nesukels jokių nepatogumų.

Refinansavimo privalumai

Visų pirma, refinansavimas leis jums išvengti streso bei nerimą keliančių sąskaitų augumo. Tai padės jums trumpam atsikvėpti ir pasiimti atostogas nuo paskolos mokėjimo. Turėsite laiko pailsėti ir negalvoti apie slegiančius įsipareigojimus. Štai keletas kitų privalumų.

  • Kredito refinansavimo dydis gali būti nuo 100 iki 5000 eurų.

  • Net 90 dienų galite nemokėti palūkanų pasinaudodami išbandymo garantija.

  • Sutarties sudarymas nemokamas.

  • Pavyzdžiui, Credit24 siūlo papildomas finansinį rezervą, kuris nieko nekainuoja, kol juo nesinaudojate.

  • Su refinansavimu turėsite vieną sutartį vietoj kelių.

Taigi, refinansavimas yra patogi ir naudinga paslauga kiekvienų namų biudžetui tvarkyti.

Refinansavimas – atsiliepimai

Turime keletą atsiliepimų iš žmonių, kurie naudojosi Credit24 refinansavimu. Savo atsiliepimais dalinasi Rimvydas (46m.) iš Kauno, Marija (41m.) iš Rokiškio ir Jonas (52m.) iš Pakruojo. Rimvydas sako: „Kredito refinansavimas buvo tikras išsigelbėjimas mano šeima. Turėjome keletą įsiskolinimų ir pasekmių išvengėme tik refinansavimo dėka.“ Marija dalinasi panašia patirtimi: „Man tiesiog reikėjo atostogų nuo visų palūkanų mokėjimų. Labai džiaugiausi kai bendrovė sutvarkė visus refinansavimo reikalus už mane ir sutaupė man daug galvos skausmo.“ Jonas rekomenduotų refinansavimą savo kaimynui: „Tikrai naudinga imti kredito refinansavimą, man tai labai padėjo. Rekomenduočiau kiekvienam savo kaimynui.“