Kreditas neturint pajamų – įstatymų pažeidimas?

kreditas neturint pajamuLietuva yra šalis, kurioje įstatymai yra gan griežti. Teistumas, įsipareigojimų nevykdymas, administracinės nuobaudos palieka tamsias dėmes asmens byloje ir neretai tampa kliūtimi ateityje. Tikriausiai kyla klausimas, kaip praeityje gautos nuobaudos gali daryti įtaką šiandienos sprendimams? Labai paprastai: kiekvienas asmens žingsnis yra fiksuojamas, tad kartais Jūs galite net būti pamiršę apie nevykdytus įsipareigojimus. Tačiau faktas, kad viskas lieka Jūsų istorijoje.

Kreditas neturint pajamų yra sudėtingas dalykas. Jeigu Jūs neturite visiškai jokių pajamų, neturite pastovaus darbo, tačiau vis tiek kažkaip išgyvenate, kredito gauti negalite. Kodėl? Nes tai prieštarauja įstatymams.

Kreditas neturint oficialaus darbo. Įmanoma, kad Jūs gaunate pajamas, tačiau verčiatės savarankiška veikla. Galbūt esate laisvai samdomas grafikos dizaineris, rašytojas, dailininkas, renginių vedėjas ar pan. Jeigu esate įteisinę savo veiklą bei turite pajamų, kreditą gauti galite. Tačiau kreditoriai yra atsakingi, tad jie nuodugniai ištirs Jūsų finansinę situaciją ir nuspręs, ar sugebėsite vykdyti finansinį įsipareigojimą.

Kreditas turint oficialų darbą. Jeigu esate valstybės tarnautojas, ar dirbate kokioje nors įmonėje, kuri moka Jums pastovų atlyginimą, kreditą galite gauti nesunkiai. Kas mėnesį gaunate atlyginimą, mokate mokesčius, vykdote visus savo įsipareigojimus – kreditoriai tai vertina palankiai.

Kreditas tapus bedarbiu. Jeigu pakliuvote į tokią situaciją, kad laikinai netekote darbo, nenusiminkite. Bedarbiai paskolų gauti negali, nes tai būtų įstatymų pažeidimas. Tačiau vos tik turėsite bent šiokias tokias pajamas, galėsite gauti kreditą. Žinoma, kreditas turėtų būti tokio dydžio, kad sugebėtumėte mokėti įmokas ir grąžinti jį visą laiku. Jei nevykdytumėte šių įsipareigojimų, liktų įrašas Jūsų kredito istorijoje.

Taigi, jeigu nusprendėte imti kreditą, pagalvokite, ar turite tam galimybių. Jeigu esate bedarbis ir negaunate visiškai jokių pinigų, kreditas bus Jums nepasiekiamas. Tačiau vos tik Jūsų finansinė situacija pagerės ir turėsite nors ir mažas finansines įplaukas, galėsite svarstyti apie kreditą. O galbūt sugebėtumėte verstis savarankiška veikla, kuri atneštų bent šiek tiek naudos? Tas taip pat pagelbėtų likus be darbo – sunkius etapus reikia išgyventi, o galimybių tam padaryti yra labai daug.

2017-11-11T20:02:46+00:00