Ką svarbu žinoti steigiant įmonę?

Svajojate pagaliau turėti verslą ir dirbti tik sau? Tokiu atveju dabar yra geriausias laikas pagaliau realizuoti savo svajones ir sėkmingai siekti karjeros aukštumų. Ne tik todėl, kad įmonės steigimas gana paprastas ir gali būti atliekamas internetu, tačiau ir todėl, kad valstybė suteikia gana daug finansavimo paslaugų, kurios suteikia galimybę pradėti savo veiklą kur kas paprasčiau.

Įmonės perregistravimo paslaugos, steigimo bei likvidavimo bus atliekamo kur kas paprasčiau, jeigu bendradarbiausite su profesionalais, kurie yra pasiruošę suteikti Jums visą reikalingą info ir tuo pačiu padėti greičiau sutvarkyti teisinius niuansus.

Visgi, ir pačiam naudinga žinoti pagrindinius niuansus, kurie  yra susiję su įmonės steigimu. Trumpai juos nurodysime ir galbūt tai padės kur kas paprasčiau susitvarkyti su įmonės steigimo darbais.

  • Pirmiausia reikia nuspręsti, kokio tipo juridinis asmuo bus steigiamas. Galima rinktis ir UAB, MB bei daugelį kitų, tad pasitarkite su teisininku, kuris jūsų atveju pateiks rekomendacijas.
  • Taip pat apgalvokite, koks įmonės vardas geriausiai tinka. Ką svarbu žinoti steigiant įmonę? Labai daug smulkmenų, tačiau dažnai pamirštamos pačios paprasčiausios ir vienas iš jų yra įmonės vardas.
  • Taip pat reikalingas tvarkingas įmonės dokumentų paruošimas. Geriausia darbus palikti profesionalams, kurie mielai už Jus sutvarkys visus dokumentus ir suteiks galimybę pačiam puoselėti verslo darbus, kol teisiniai dokumentai bus tvarkomi tų, kurie geriausiai nusimano smulkmenose.
  • Registruojant įmonę taip pat reikia nurodyti ir būsto adresą. Jeigu dirbsite namuose – tokiu atveju nurodykite namų adresą. Jeigu patalpos bus nuomojamos – tokiu atveju reikalingas NT savininko patvirtinimas, kad jis sutinka, jog jo patalpose būtų vykdoma veikla.
  • Teigiant tam tikros verslo rūšis yra reikalingas įstatinis kapitalas. Vėlgi, siūlomos įvairios lengvatos, tad siūlome jomis pasinaudoti, kad pavyktų paprasčiau pradėti savo veiklą ir išvengti brangių mokesčių.
  • Tiek įmonės registravimas, tiek įmonės perregistravimo paslaugos yra atliekamos profesionalų, kurie gali paslaugas suteikti ne tik labai efektyviai, tačiau ir tvarkingai. Negaiškite savo laiko bandydami suprasti teisines smulkmenas, kai jos gali būti sėkmingai sutvarkomos už Jus.

Svarbiausia, kad pagalba visada šalia ir jeigu norite steigti įmonę – būtinai sau leiskite pagaliau dirbti tai, ką visada norėjote ir realizuoti savo aistras.

2019-05-27T13:26:40+03:00