COOPER&HUNTER šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai oras oras nuo 600 Eur

Atrodytų, kad tai nedidelė kaina šilumos siurblio pirkimui, tačiau ar galima įsigyti kokybišką įrenginį? Viskas priklausys kokio gamintojo produkciją pasirinksite. Kaip jau supratote, yra įmonių, kurios gamina aukštos kokybės, gerų techninių parametrų šilumos siurblius, kurių kaina nėra itin didelė. 600 Eur, tai suma, kuria gali skirti kiekvienas buto ar individualaus namo savininkas. Palyginus, kokią naudą duoda šilumos siurblys, tai gera investicija. Sumažinus mėnesines šildymo išlaidas, galėsite daugiau leisti pramogoms. Taigi, ką reikia žinoti, prieš renkantis šilumos siurblį? Pirmas kriterijus, pagal, kurį rekomenduojame atsirinkti šilumos siurblius, tai jų galingumas. Ne kiekvienas gamintojas siūlo itin galingus šilumos siurblius. Priklausomai nuo šildomo ploto, reikalingi ir atitinkantys šilumos siurbliai, todėl šį kriterijų įvardijame, kaip patį svarbiausią. Antras kriterijus, pagal, kurį reikia išsirinkti šilumos siurblį, tai jo aptarnavimo išlaidos. Kiekvieną prietaisą reikia prižiūrėti, tad neišiimtis ir šilumos siurbliai. Tiek oras oras ar oras vanduo įrenginiai turi būti reguliariai tikrinami, keičiami filtrai ir kitos svarbios detalės. Taigi, jeigu jūsų pasirinkto šilumos siurblio aptarnavimas labai brangus, tai gali padidinti jūsų išlaidas.

Kas geriau oras oras ar oras vanduo?

Kiekvienas klientas, kuris nusprendžia nusipirkti šilumos siurblį, susiduria su pasirinkimo užduotimi. Galima rinktis net iš trijų populiariausių šilumos siurblių tipų. Lietuvoje perkamiausi oras oras ir oras vanduo. Tačiau vis daugiau vartotojų įvertina ir gruntas vanduo šilumos siurblius. Tiek vienas, tiek kitas šilumos siurblio tipas turi pliusus ir minusus, todėl renkantis geriausia konsultuotis su specialistais. Norėdami patarti ir padėti išrinkti tinkamiausią šilumos siurblį jų pardavėjai turėtų žinoti, kur bus naudojamas šilumos siurblys. Koks plotas bus šildomas? Ar reikalingas karšto vandens ruošimas? Wi-fi valdymas? Žiedadulkių filtrai ir kiti priedai. Visos papildomos funkcijos natūraliai didina ir įrenginių kainas, todėl tiems, kas nori ekonomiško šilumos siurblio reikėtų rinktis tai, kas yra naudingiausia.

Svarbiausi kriterijai renkantis šilumos siurblį

Kaip jau supratote yra daug kriterijų, pagal, kuriuos galima skirstyti šilumos siurblius. Klientams nevertėtų pamiršti ir kainos kriterijaus. Jeigu ekonomiškas šilumos siurblys turi ypač geras technines charakteristikas, tačiau kainuoja labai brangiai, reikia skaičiuoti jo atsipirkimo terminą. Specialistai visada siekia klientams išrinkti tuos įrenginius, kurie geriausiai tinka jų namų ar biurų šildymui, vėdinimui ar kondicionavimui. Daugelis šilumos siurblių vasaros metu yra naudojami, kaip kondicionieriai, todėl nepamirškite, kad tai sutaupo jūsų investicijas atskiram tokio tipo įrenginiui.

2017-07-09T14:43:38+00:00