Ar serialai yra tai, be ko negalite gyventi?

Kai šiuolaikinio vartotojo paklausiama, kas jam yra priimtiniau – filmai ar serialai, labai dažnai išgirstamas vienas ir tas pats atsakymas. Daugumai žiūrovų šiomis dienomis labiau patinka serialai. Ir tam yra ne viena priežastis. Visų pirma, natūralu, kad nauji ir gerai daugelio vertinami kino filmai pasirodo pakankamai retai. Tai reiškia, kad kino filmų žiūrovams kaskart tenka laukti, kol vėl bus galima pamatyti tai, kas iš tikrųjų atima žadą ir yra verta jų dėmesio. Tuo tarpu serialai yra visiškai kitoks pasirinkimas. Kaip žinia, įprastai kiekvieną savaitę pasirodo po vieną naują serialo seriją. Tokiu atveju vartotojai gali ne vieną mėnesį žiūrėti jiems patikusį serialą. Be to, kadangi serialų populiarumas auga su kiekvienais metais, jų pasiūla taip pat labai sparčiai didėja. Dabartinėje pasiūloje yra šimtai skirtingų serialų, kurių kiekvienas pasižymi skirtingu siužetu, įvairiais aktoriais, puikiais efektais ir kt. Todėl jei ir jūs į pirmąjį klausimą galėtumėte pateikti lygiai tokį patį atsakymą, koks jau buvo paminėtas, tikriausiai turite ne vieną serialą, kurį vertinate aukščiausiais balais.

SerialaiTuo tarpu nereikėtų pamiršti ir dar vieno labai svarbaus klausimo. Jei mėgstate žiūrėti serialus, kokiu būdu tai įprastai darote? Naudojatės televizija? O gal renkatės internetinius filmų ir serialų portalus? Pirmuoju atveju gali būti pakankamai keblu pačiu laiku peržiūrėti naujausius serialus – ypač, jei jūs norite juos žiūrėti lietuviškai. Tuo tarpu, jei pasirenkami internetiniai filmų ir serialų tinklalapiai, situacija akimirksniu pasikeičia, kadangi įprastai juose naujos serialų serijos pasirodo akimirksniu. O jei serialas yra labai populiarus ir gerai žinomas visame pasaulyje, tikėtina, kad jo naujausios serijos į lietuvių kalbą bus išverstos dar tą pačią dieną. Taigi, kai lyginame minėtus du serialų žiūrėjimo pasirinkimus, neabejotinai laimi internetiniai portalai.

Be to, atminkite, kad jei rinksitės filmų ir serialų portalus, tai, ką labiausiai mėgstate, galėsite žiūrėti bet kuriuo jums patogiu metu ir būdami bet kurioje vietoje. Tokią galimybę šiandien kiekvienam iš mūsų suteikia internetas ir jame veikiantys internetiniai tinklalapiai.

2019-05-22T02:14:25+03:00