Apsaugos priemonės karštą vasaros dieną

Vasaros metu, šiltuoju metų sezonu itin svarbus visiems yra geras oras – šiluma. Bet kartais ta šiluma virsta karčiu ir pradeda varginti bei apsunkinti gyvenimą, įprastą kasdienybės rutiną.Tuomet visi vos tik atėjus savaitgaliui skuba prie ežerų, prie jūros ar tiesiog už miesto, kad pabėgtų nuo karčio. Tad kuo vasarą svarbu pasirūpinti, kad neperkaistume?

  • Ypač jie svarbūs vasaros metu tampa automobiliuose, kuriuose praleidžiame tikrai nemažai laiko. Metalas saulėje labai įkaista ir automobilyje be kondicionieriaus būna net labai pavojinga kai kuriais atvejais. Bet ne tik automobiliuose reikalingi kondicionieriai, jie reikalingi ir namuose, o Įmonės „Daikra“ kondicionieriai (http://daikra.lt/oro-kondicionieriai/) gali būti tikras atradimas ir stebuklas mūsų namams karštomis vasaros dienomis bei naktimis.
  • Saulės akiniai. Labai svarbu vasarą yra apsisaugoti nuo saulės ne tik rūbais ar kremu, bet svarbu apsaugoti ir akis. Tad nepamirškite įsigyti kokybiškų, turinčių filtrus tamsintų akinių nuo saulės, kurie apsaugos jūsų akis nuo pavojingų uv spindulių. O taip pat, nereikės raukytis.
  • Saulės kremas. Šis komponentas labai svarbus vasaros daiktų sąraše. Be saulės kremo neturėtumėti būti po saulės spinduliais, nes uv sendina odą, gali sukelti odos vėžį, taip pat nudegimus, kurie būna labai skausmingi, o ir neatrodo labai dailiai. Todėl kremas apsaugantis nuo pavojingos saulės spinduliuotės yra labai svarbus.
  • Kepurė. Jei ruošiatės į išvyką ar einate į miestą susitikti su draugais karštą vasaros dieną, nepamirškite kepurės, nes kitu atveju rizikuojate gauti saulės smūgį. Jei neturite kepurės – pats laikas ją įsigyti, tad nelaukite, suskubkite ieškoti sau kepurių.
  • Ne ką mažiau yra svarbūs ir lengvi, karštam orui pritaikyti rūbai, su kuriais jaustumetės patogiai, neprakaituotumėte ir dėl to nereiktų jaustis nemaloniai.
  • Dažnai klystame, nes kai ištrokštame geriame įvairius gėrimus turinčius cukraus, arba gazuotus gėrimus. Jie dažnai vadinasi gaivaijie, bet po teisybei – tokie toli gražu nėra. Tad venkite tokių gėrimų ir gerkite kuo daugiau arbatų bei vandens, nes tik šie jus atgaivins. Ir venkite šalto vandens – didelis šilumos skirtumas sukels gerklės skausmą greičiau, nei atgaivins.

Atkreipkite dėmesį į šiuos faktus ir jauskitės laisvai pildydami šį sąrašą.

2018-03-30T21:10:12+00:00