Apatinis trikotažas yra ne tik dėl patogumo bei stiliaus, tačiau taip pat ir dėl galimybės pakoreguoti savo kūno linijas. Kol vienos merginos nori didesnės krūtinės, tuo tarpu kitos – platesnių klubų. Visą tai „gauti“ Jums gali padėti MiestoMada elektroninė prekybos vieta, kadangi čia apatinukų pasiūla – ypač plati bei atitinkantį skirtingų moterų poreikius.

Svarbu žinoti – kokie apatiniai koreguoja figūros linkius. Būtent tai ir aptarsime šiame straipsnyje.

Pati svarbiausia taisyklė renkantis apatinį trikotažą, kuris padeda formuoti figūrą – rinktis savo dydžio drabužius. Daugelis moterų perka per mažą, kadangi tikisi, kad taip vizualiai jų kūno linijos atrodys lieknesnės. Tačiau tikrai ne čia formuojančių apatinių stebuklas. Pasirinkite savo dydžio apatinukus ir pamatysite, kaip gražiai jie gali pakeisti Jūsų kūno linkius.
Ieškodami tiek paprastų apatinukų, tiek tokių, kurie turėtų pakoreguoti Jūsų kūno linkius – būtinai rinkitės pagal savo figūros tipą. Galima rasti daug straipsnių, kuriuos analizuojama – kokie apatiniai labiausiai tinka moterims su konkrečiais linkiais. Būtinai tai įvertinkite.

Dažniausiai klasifikuojami šie tipai:

⦁ Smėlio laikrodis
⦁ Stačiakampis
⦁ Obuolys
⦁ Kriaušė
⦁ Braškė

Formuojantis trikotažas buvo būti apsivelkamas per apačią. Net ir tokiu atveju, kai tai yra suknelė. Tuomet drabužis ilgiau išliks funkcionalus ir gražiau aprėps Jūsų kūno linijas.

Taip pat įvertinkite ir Jums labiausiai tinkamo apatinuko funkcionalumą. Jis tai būti ne tik formuojantis, tačiau tai yra populiariausias pasirinkimas, kadangi padeda tam tikras linijas pabrėžti, o kitas – sumažinti. Taip pat jis gali būti koreguojantis. Tuomet dažniausiai linijos tik minimaliai koreguojamos, tačiau išlaikomos realios moters kūno proporcijos. Galiausiai, tai gali būti ir išlyginantys apatinukai, kurie dažniausiai padeda vizualiai sulyginti riebaliukus, kurie Jums nepatinka.

Puikiai figūros grąžinimo funkciją atlieka ir patys paprasčiausi apatinukai, kuriuos galite rasti MiestoMada prekybos vietoje. Svarbiausia, pasikartosime, pirkti savo dydžiu drabužius, taip pat, įvertinti savo kūno linijas. Pavyzdžiui, daugelis moterų nori liemenuko su push up, tačiau tikrai ne visoms toks reikalingas, kadangi daugiau – ne visada geriau.